• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Гост - специалист
fore написа:
Неотдавна даже и аз влязох в една виртуална реалност с флекса на батерия. За 5 минути....
Дали не бяха повечко от 5 минути?
По спомен- продължи да се излагаш във форума повече от седмица след мизерната си постъпка...
Е, знаем и за други твои виртуални подвизи, просъществували по-дълъг период във виртуалното пространство след невиртуална излагация... (намеквам за купчината старо желязо, продадена от теб за съединител...)
fore - майстор
Гост написа:
fore написа:
Неотдавна даже и аз влязох в една виртуална реалност с флекса на батерия. За 5 минути....
Дали не бяха повечко от 5 минути?
По спомен- продължи да се излагаш във форума повече от седмица след мизерната си постъпка...
Е, знаем и за други твои виртуални подвизи, просъществували по-дълъг период във виртуалното пространство след невиртуална излагация... (намеквам за купчината старо желязо, продадена от теб за съединител...)
Отнови си в спам и не си ти човека да кажеш дали съм се изложил и дали дадена моя постъпка е правилна или грешна !!!

Него ли разбра бе пич. Ти си просто невзрачен юзер, статистическа извадка........ :!:

А тези пред които трябва да отговарям ме поздравиха !

Така че вашата праведност е Фалшива и само за пред форума !!!
Гост - специалист
fore написа:
не си ти човека да кажеш дали съм се изложил и дали дадена моя постъпка е правилна или грешна !!!
Ти можеш да си мислиш, че пишейки във виртуални форуми живееш в някаква виртуална реалност, но за съжаление се излагаш в реалния живот.
За тези, които само четат твоите писания може да си просто обикновен жалък трол, но в моите очи падна не във виртуалността, а в живия живот и се чудя защо разръчкваш пепелта на почти забравената от мен тема за ъглошлайфа на батерия. Аз няма да падна до твоето ниво и да използвам нарицателни. Повечето хора във форумите ( а и в този) те знаят колко струваш...
fore - майстор
Оф имам чувството че понеже нямаш личен живот и се чудиш с кого да се занимаваш по форумите и като чели даже се опитваш да следиш хората...... :prayer:

Незнам какво точно употребяваш, но е някаква нова синтетика явно........ :prayer:

Не ти ли прави впечатление че темата не е за твоите проблеми с този или онзи и дали можеш да понасяш еди кой си.

Ходи на психиатър, пий законни хапчета и нещата може да се оправят. Даже може да спреш да съдиш всеки като библейски върховен съдия, да се мешаш в живота на хората и да имаш и свой собствен живот.
Гост - специалист
fore написа:
Ходи на психиатър, пий законни хапчета и нещата може да се оправят
Кой го казва само!!!
Ти сам повдигна от пепелта темата за ъглошлайфа- какво очакваше да се случи? Аз проблеми си нямам- камо ли пък психически. За разлика от доста, които имат пристрастеност към пазаруване ( бяха я именовали дори въпросната зависимост) За да се излекува от тази зависимост, обаче- човек трябва първо да осъзнае, че има проблем.
Продължавай да водиш жалкото си съществувание- не ти се меся в него ама въобще.
fore - майстор
Човек, изобщо нямах предвид това че съм купувал нещо от теб и този ъглошлайф. Ти не можеш да рабереш, че света не се върти около тебе и изобщо не си ми интересен. Ако не се появяваше с тези спам мнения, изобщо нямаше да се сетя че съществуваш, а камоли какво съм купил от уличен продавач като тебе...... :prayer:

Пожелавам ти лека нощ и спри да се мешаш в неща които не са твоя работа и да спамиш в темите за да ти обърнеме внимание и да ставаш "звезда" по този начин.

Аз се майтапех с Virtex, а ти се появи и почна с тъпотиите си за да получиш вниманието на масите.

Хора поздравете Госта, дайте му лайковете си и каквото иска за да се спре...... :prayer:
sstefanov - майстор
Вие двамцата що не си направите един само ваш си форум? :axe:
fore - майстор
cholev написа:
joroantonov написа:
Форума е пълен с търговци и необразовани дилетанти- баш майстори.
:wink: :partyman:
plamen6703 - майстор
cholev написа:
Ами Жорка точно това направих днес със стария ми 10.8. Вервам си повече на мене от колкото на тебе.
Към колко часа днес го прави, може пък в това да е проблема, че не всеки улучва точният час кога да го прави :cool: :partyman:
joroantonov - специалист
cholev написа:
joroantonov написа:
Cholev, айде по-полека с изхвърлянията стига лъга хората. Първата машинка от Lidl ми е точно винтоверта на 10,8в. И чисто нов с 8ца едвам пробива 0.нещо си поцинкована ламарина. А и като пускаш некви клипчета - първо бургията е 15 не 16 и все пак това е колонна бормашина не винтоверт. Айде със здраве.
..
Ами Жорка точно това направих днес със стария ми 10.8. Вервам си повече на мене от колкото на тебе.
Колкото до клипа верно е на френски, но всеки завършил 10клас ще разбере че става дума за бургия 16мм срещу 15мм дебело желязо.
Не мога да помогна ако не разбираш очевадни неща.
Форума е пълен с търговци и необразовани дилетанти- баш майстори.
Браво хареса ми как се описа. И да исках нямаше да мога да го направя по-добре!
  • 1
  • 2

Тема "Оффтопик от Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: