Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
crez - майстор
Фитилчо написа:
Илчо Илиев написа:
tsenkov написа:
с какво толкова те е ощетила Русия

Като начало първо ме е "освободила" , заради което са ни взели едни МНОГО ПариТи брои ли ги тези МНОГО пари,или пак инфо от онзи източник дето пише "Тази статея е мъниче...." !
След което от там е тръгнало движението, което е надъхало неграмотните селяни голтаци с по една кирлива на гърба да си повярват и да конфискуват всичко "за народа". Тоя народ, в който всички са равни, но някои са по равни Да не би сега да си по равен,напротив голтак си беше и голтак си остана !
Пратили са един киртаци след WW2 , говоря за мужици , които не могат да пишат и са ги настанили на хората в къщите. Миели са си картофите в ТОАЛЕТНАТА чиния и са се настанили в най хубавите имоти по центъра.Закачали са момите все едно им се полага, разграбили са магазини и всичко по луксозно- с две думи СЕЛЯНДУРИ ОКУПАТОРИИзвращения винаги е имало,има ги и сега,но това нищо не означава Същото нещо са направили по техен терк и главните комунисти голтаци с по една риза кирлива, изгонили са хората от апартаментите им, онези с холовете по 120 квадрата в центъра около Военният клуб . Конфискували са бизнесите на същите тези хора, индустриалци, фабриканти5% от цяла Бъгария,другите са гризали коравия къщей, сега съдейки по долу написаното от теб искаш подобно,да се вземе от новозабогатялите и да се даде на "мизерстващите хора"] и са ги взели ЗА НАРОДА !

Тоя шибан строй навсякъде приключи,и ти си обиден на него,явно бил си некадърник и не са те оценили подобаващо,като ти чета писанията и сега си си същия. Ех неможеш да надскочиш себе си. на който му е мъчно за него, Ким Чен вяеднага ще го проюти ! Да заминава и д ане се връща.

Същите тея голтаци, са толкова зле че от толков амилярди полезни изкопаеми и блага, хоарата им мизерстват и мрът от глад, пиене и липса на мотивацияти беше ли там,видя всичко което си надращил,или пак инфо от пропагандна медия.По повод,"заща вие биете негрите" Какво ще кажеш за стотиците хиляди граждани във великата демокрация дето живеят в кашони под мостовете и бърникат в кофите за боклук, ама там медиите са под контрол(както навсякъде) и това много много не коментират за каквото и да е !
Фитилчо - майстор
Ей, ватник некадърен !
Заминавай за масква или северна корея не ми слагай думи в устата.

Моята фамилия винаги е работила на частно, дори и когато вие ватници и голтаци сте дошли голи от землянките ! Понял? И след това, когато конфискувахте всичко - за народа. Щото може да конфискувате, може да тровите хората, може и кагебето и десето да ги репресира, но не може да им земете ръцете и акъла и НИКОГА няма да станете като тях! Затова и единственото нещо,което произвеждате е ОРЪЖИЕ, за да страхувате другите! Всичко друго ,което правите е боклук и никой извън Ес ЕС Есс Ер не го купува

Иначе си личи, че ти липсва комунизъма и бае ти Тошо, това е ясно,това е защото некадърниците лизачи от камунистическата партия, които топеха другарите си като теб- се издигаха. Затва плачеш по Масква, ми заминавай з атам бе, кво праивш тук ! Някъде по калните села ще се чувстваш чудесно, ще си варите самагон и ще пиете шампоани и ще ядете боя за обувки.Можеш да си купиш и Лада и да си Модерен, вместо китайската Лада!

Ебаси русоробите изплескали, честНо :axe:

Привикваха ли те в кабинета на шефа или ти сам си ходеше. Предполагам, че е второто.
Я кажи с какво се занимаваше по комунизма освен с топене на колегите и съседите си? Е така за информация....???
Последна промяна от Фитилчо на ср мар 14, 2018 10:43 am, променено общо 1 път.
crez - майстор
Фитилчо написа:
Ей, ватник некадърен !
Личи си" ГОЛЕМОТО" образование и възпитание,жалко. Политическа дискусия я превърна в лични нападки,карай "вълка козината си мени но нрава си никога".В социалното равенство няма нищо лошо,но такива хора като теб ги изкривяват и тогава и сега.
Фитилчо - майстор
Личните нападки ги започна ти ! В червено са отбелязани, не можеш да ги сбъркаш !

Отговори на последният въпрос моля те? Много ми е интересно.
Моята фамилия по време на комунизъма е работела на частно. ключари, произвеждали сме катинари, заключващи системи за твоята любима Лада и Москвич защото бяха боклуци, работех там след училище още от 14 годишна възраст. Сега по стечение на обстоятелствата се занимавам с ИТ и за кеф реставрирам дърводелски и машини за метал.

Ти освен, че топеше колегите и съседите си, какво друго правеше?
crez - майстор
Фитилчо написа:
Илчо Илиев написа:
Ти Фитиле да речем си се наредил на работа, уредил си се с "хоби"
Абе какво значи НАРЕДИЛ СИ СЕ БЕ !?!?! Как така съм се наредил? Ами така ,лесно е сега,частника решава САМ (не като едно време искаше се мненито на пар.секретар и другите разни такива,вкл и от кварталното оф.) провеждат фиктивен конкурс,човека за мястото е опраделен,обадил му се е приятел да устрои свой човек. Не го интересува какво може,като може,може кото не може ще го научим.Ето така става сега.Всичко е законно. Доносничил съм за колегите, съседите си, имам връски в БКП , съседа ми работи в министерство на късметите или какво?

Уреждането е на ДЪРЖАВНА РАБОТА и ПО КОМУНИЗМА !

Сега уреждане НЯМА ! Точна сега има уреждане(прочети горното)Има бачкане, МИСЛЕНЕ , стратегия, момент и находчивост !
Какво, дошли са в нас д ами кажат- ела да те наредим на работа , щото си готин пич?
Може;л съм нещо, доразвил съм го, учил съм по нощите на дърти години, бил съм сериозен, имам умениятова е твое мнение и оценка, не ни го натрапвай и са ме взели на работа след интервю.....



Хобито какво мислиш....трябва да ровиш целодневно ,къде, :? в мрежата трябва да знаеш ЕЗИК , за да можеш да пишеш на хората грамотно и възпитано ! И ДА НЕ Е РУСКИ или Северно Корейски! после тррябва да стоиш и да мислиш и да четеш и да комбинираш как аджеба да придобиеш нещото и да го транспортираш.Сега е лесно, ама 2005 година не бешеох,младок се оказа както и предполагах,та 2005 беше вече много лесно всичко,1995 да тогава беше трудно ! После трябва да си заложиш заплатата (топки трЕбват, да , който го е страх от мечки, не ходи в гората) и я дойде каквото е описано, я не ! След което трябва да го разтовариш, да имаш къде да го сложиш. После като се върнеш от работа почваш да работиш по него и там трябват технически умения за да измислиш как д апоправиш част или да направиш изцяло нова липсваща такава, След това почваш примерно да се разправяш със стругари дето сичките са дебили и ти късат нервите. Бачкаш една две седмици периодично по това нещо. След което, трябва д аможеш да го презентираш пред света и НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО, трябва да знаеш как да вдигнеш телефона, да дадеш информация на купувача и след което да се пазарите и да го продадеш.Всичко това описано като работа по-горе се върши от един обикновен магазинер(снабдител)както искаш го кръсти със средно образование и търговски нюх (той не се учи)


Ебахси, НАРДИЛ СИ СЕ . Имаш ли представа колко е трудно да си развил в себе си симбиоза от всичките тези качестваНезнам какъв IT специалист си,от тия самоуките самозванци или с диплом МЕИ,или от някой курс разлепен на стълба?
:x :x :x
crez - майстор
Чираче написа:
Virtex написа:


1. И преди е имало хора с различна ориентация, само че са ги пребивали, защото това е проява на 'западно' мислене, империализъм и 'желание за упадък на републиката'.това не е вярно,ядяха боя не само от властите а от читавите хора. Просто тяхното поведение не се вписва в морала на народа Сега те просто могат да си изявяват вижданията.

.
Наскоро попаднах на една публикация в нета. Не знам дали е вярна, не съм живял тогава. Публикацията е, че вожда на Октомврийската революция Владимир Илич Ленин също е бил с такава обратна ориентация.Какво ли не пишат сега, тя мрежата издържа всичко(в нея 10% са верни нещата другото са празни приказки),те и ДанКолов го изкараха такъв :lol: И той ли е бил със западно мислене?

Иначе, в момента е пълно с подобни индивиди. Не мога да ги нарека хора тия изроди.
iivanov - майстор
Това там не е джендаризъм , а обикновенна педерастия . Освен това е и вид индустрия . Западняците содомити ходят да боцкат или да бъдатбоцкани , и те така . А джендаризъм е , когато се промиват детските мозъци и това е държавна политика . Като онова момченце от клипа с рокличката и грима . :axe: :axe:
Чираче - майстор
lov написа:

. Важното е как ще те приемат обикновенните хора.
Именно. Обикновените хора не приемат натрапените ценности на ЕС.
tsenkov - специалист
Копирано от нета:

На 9 септември 1944 г. в Дивдядово (сега квартал на Шумен) руски войници застрелват най-стария член на БКП в шуменската организация.
Старецът се опитал да се противопостави, когато почват да грабят кокошки и инвентар от двора му.
"Освободителите" го застрелват без обяснение, като бясно куче. В писмото си до Сталин относно безчинствата на руснаците Георги Димитров споменава и този случай, когато го моли да се разпореди да се спре произвола, грабежа, убийствата и изнасилванията, които извършват войниците на Червената армия.
На три километра от там, в двора на военното училище, руснаците заповядват на дежурния по гарнизон поручик Петров офицерите да предадат оръжията си.
Поручик Петров излиза пред строя, вади личния си пистолет и гордо заявява:
- Български офицер не предава оръжието си! - след което се прострелва в слепоочието.
В същия ден група руски войници в Бургас напипват цистерна с промишлен спирт на гарата. Служител на БДЖ, симпатизант на БКП и русофил, се опитва да им обясни, че спиртът е отровен, но те го застрелват и се напиват до смърт. Доколкото ми е известно около 70 съветски примата умират от алкохолно отравяне с метилов спирт. Това са и единствените жертви, които Червената армия дава на българска територия, като не броим загиналите в пиянски караници помежду си.
Само за 3 месеца след окупирането на България от Червената армия са избити без съд и присъда 30 000 българи.
Над 2000 свещеници са застреляни или хвърлени в затвори и концлагери (за сравнение - по време на Априлското въстание са убити 20 свещеници и то не от редовна армия , а от башибозук и черкези)
Едва през 1945 г. руската църква отменя схизмата против Българската църква, наложена през 1872 г. за да предотврати единение на нацията ни.
После "освободителите" ни освобождават от целия ни държавен резерв от тютюн - 25 милиона килограма, от целия ни държавен резерв от розово масло - 5000 кг. (по-скъпо от златото), както и от целия държавен резерв от лавандулово масло.
После ни "освобождават" и от пенсионния фонд, натрупан в царство България. Еквивалент на 2 милиарда долара. Практически от 1946 г. българите остават без пенсионен фонд.
После ни "освобождават и от целия златен резерв на БНБ - 32 тона злато, предадени на Москва в периода 1960-1964 г.
В същия период България плаща на СССР петрола по 25 долара за барел при международна цена от 18 долара.
Освободители, бе.
Но идва тук съветското говедо Гундяев, поканено от подобно съветско говедо, за да тропа по масата пред държавния ни глава, който, вместо да извади служебния пистолет, да му го завре в носа и да му каже: Я, марш оттук!, си мълчи като...

Та туй ли искате да се върне?
Чираче - майстор
tsenkov написа:
Копирано от нета:


Та туй ли искате да се върне?

Промит мозък. :lol: Или кой ти плаща, за да плюеш?

Тема "offtopic на offtopic-a" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: