Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Фитилчо - майстор
Хубаво, премахвай го таг-а!
Ама аз се върнах от работа, запретнах ръкавЕте(не на ватенката) и пуснах малко янове,които съм си купил с мои пари изкарани без топене на колегите, с машини купени пак с мои пари изкарани с честтен труд, не крадени от някойи завод!
fore - майстор
На вилата има един трифазен звер, но него ползвам. Лично аз пари не давам за пиене, а основно за инструменти.

Щом го правиш за себеси, няма какво да се хвалиш с това.
Keresteliev - специалист
fore написа:
....
Щом го правиш за себеси, няма какво да се хвалиш с това.

Тъй ами, щом не го прави за купата на съвеЦката армия, не ми го хвали!!!

:lol:
Фитилчо - майстор
Keresteliev написа:
fore написа:
....
Щом го правиш за себеси, няма какво да се хвалиш с това.

Тъй ами, щом не го прави за купата на съвеЦката армия, не ми го хвали!!!

:lol:

Буахахахахахахахахаххахахах :lol: :lol: :lol:
Фитилчо - майстор
tsenkov написа:
Не вървят и в 800,000 кв. километра дадени под аренда на Китай за 50 години.
Хахахахахаххахахахха :lol: :lol: :lol:

Айде пак се почна със обвинение в злоба и промотиране на запада. С Две думи- Вие защо си биете негрите-класически ушанки!


Абе ушанки, я кажете руснаците какво са изобретили бе? Много ми е интерсно? Нали са някаква велика нация, според вас.... дайте да видим колко са полезни за човечеството?
Фитилчо - майстор
lov написа:
И към Фитилчо.
Много се фалиш каква си я свършил след работа. Нема лошо но ако живееше и работеше дори една идея по на запад. След работа нямаше да мислиш за никакви янове и други майстори. То даже дали щеше да ти остане време и за вечеря. И фитиля отдавна щеше да ти е отлъгнал и ника сигурно щеше да е мокра връф. :lol:
.
Личните нападки ще ги пропусна. Но само искам да ти спомена, че ти където отиваш, аз от там се връщам. Когато съм живял при жабите майка ти е правила мекици на масата с мушамата по Ловешко.
Certamente, se permetti.... :wink:

Така , че не ми обяснявай какво и що малко по на запад. Кога станахте цигани, кога ви почерня дупето.

Абе ти що не емигрира за Нижни Новгород, я кажи? :?:
Фитилчо - майстор
crez написа:
tsenkov написа:
Такива са били и родата на фитилчо,


Това, че ти и твоите родители сте некадърници и сте топили съседи и колеги на ДС, не значи, че всички са били такива !
crez - майстор
Фитилчо написа:
Не говори за хора, които не познаваш !
Със сигурност баща ти или някой от частната ти рода фигурира в досиетата с псевдоним,можеш да провериш,ама надали ще ти дадат достъп. Точно заради такива като твоята рода не разсекретиха всички досиета,защото щеше да лъсне как рода се топила, и много кръв щеше да се пролее.
Фитилчо - майстор
Няма такава сигурност, сега фантазираш , защото вашите са били комуняги доносници и ти си мислиш, че всички са такива !
Не, не всички са такива, не всички обичат ватниците и доносниците като родителите ти и теб !

Много долни ушанки, казвам ти. От ДС навремето ли усвои този похват и тия ченгесарски номера, я кажи?
crez - майстор
Фитилчо написа:
Няма такава сигурност, сега фантазираш ,няма фантазия,напълно сигурно е,прочети примера по-горе,той е истиски от разсекретен документупък може да е и баща ти. защото вашите са били комуняги доносници много неща от онова време не са ти яснии,партийни членове НЕ се вербуваха за доносници разсекретено е писмото до 6 у-ние,където ясно е записано"партийни членова да не се привличат за агенти,само при случаи застрашаващи държавната сигурност ,напр. пар.член заминава за запад командировка,тогава му се дават наставления какво трябва да следи и прави" ти си мислиш, че всички са такива !НЕ МСЛЯ убеден съм от прочетените документи
Не, не всички са такива, не всички обичат ватниците и доносниците като родителите ти и теб !

Много долни ушанки,ако ние сме това,то ти явно си подлога за да пропогандираш всичко това казвам ти. От ДС навремето ли усвои този похват и тия ченгесарски номера, я кажи?НЕ,чета разсекретени досиета на доносници като твоята рода, а те са хиляди

Тема "offtopic на offtopic-a" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: