Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
jekasus - майстор
Като гледам, само с това се занимаваш и е логично да го ползвам... безплатно... :-D
Илчо Илиев - майстор
Keresteliev написа:

Трябва да си много умен за да наричаш това - глупост!

п.п. Чудя се ... не е ли истина, че най-умните са картонаджии и плочкаджии!

:lol:
Пешоооо, пешо, колкото повече пишеш, толкова повече се издаваш, колко ника имаш бре, плюй на воля, поне мъничко да ти се навири самочувствието..... :lol: :lol: :lol:

п.п. не отговаряй , не си интересен :lol: :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
Чираче написа:
Keresteliev написа:


п.п. Чудя се ... не е ли истина, че най-умните са картонаджии и плочкаджии!

:lol:
Това изби рибата :lol: :lol: :lol: То голям ум се изисква за това :lol: :lol: :lol:

Иначе, професия като всяка друга. Плочкаджия, картонаджия, ламинатаджия, зидар, кофражист, мазач, шпакловчик и т.н. може да стане всеки, даже и без образование. Но е много арогантно да се казва, че за това се изисква някакъв ум.
......"всеки инженер може да стане плочкаджия, но плочкаджия да стане инженер - НИКОГА"....
Това научих от тебе, Чирак.
Казвай им го по-често да си знаят, колкото по-арогантно толкова по-добре.....нема само тъпите железари да сме в кюпа я :lol:
iivanov - майстор
EDI написа:
Ба си, голяма активност се види по таз тема, че то по темите по същество не се пише толкоз много. :-D :partyman:
Началниците искат посещаемост , не мат'риал . Virtex удари десетката , като отвори/отдели тази тема . Която пък се разрои . Аз лично се забавлявам , ама някои на сериозно го взеха . И пишат усърдно , и въртят мелничката ... :-D
Чираче - майстор
gogo7777 написа:

......"всеки инженер може да стане плочкаджия, но плочкаджия да стане инженер - НИКОГА"....
Това научих от тебе, Чирак.
Казвай им го по-често да си знаят, колкото по-арогантно толкова по-добре.....нема само тъпите железари да сме в кюпа я :lol:
Не съм ли прав? Ще чакам някой да ми докаже обратното....
Keresteliev - специалист
Илчо Илиев написа:
[....
п.п. не отговаряй , не си интересен :lol: :lol: :lol:
Като не съм интересен, що ходиш подир мен бре?

п.п. Да не си джендър?

:lol:
jekasus - майстор
nikolson написа:
Франкската империя
И там има руска следа. но те всички кралски и царски родове в Европа са оплетени, така че пропускаме.
nikolson написа:
Това ли чакаш за Рюрик?
Къде започнало и къде свърши този княжески/царски, дори и кралски/то думата такава,се същи уй - князь-царь-король/ род?
nikolson написа:
Кажи за украина?
По принцип очаквам нещо за Украина от преди времето, пак ще дам лека насока - Русины.
crez - майстор
nikolson написа:
Кажи за украина?
Преди той да ти каже за укропия,ти отговори на моя въпрос който ти зададох доста по напред.Кога, как, къде в какви граници е съществувала държава украйна. Как се е наричал народа и що за историческо наследство е наследил. Аз се сещам само за един доста непъноценен сброт наричани хохли,нямат род,родина а живеят на една територия разделяна м/у 3 държави с история.
Илчо Илиев - майстор
Keresteliev написа:
Илчо Илиев написа:
[....
п.п. не отговаряй , не си интересен :lol: :lol: :lol:
Като не съм интересен, що ходиш подир мен бре?

п.п. Да не си джендър?

:lol:
Що ли, ами не може някой геврек като теб да ме споменава и да му затворя устенцата..
п.п. Не ги разбирам аз тези западняшки определения,Ти и дружките се оправяйте както можете :goodman: , а и кво да те диря грозничък си.. :lol: :lol: :lol:
Не тръгна ли рибата,че да изкараш някой лев,а чакаш на подаяния от тук.....

Тема "offtopic от Като какъв се определяте?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: