Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Фитилчо - майстор
jekasus написа:
Фитилчо написа:
ама създателите му са избягали отдавна при империалистите.....
Само един чифут и то къде, в немско, поне в Израил да е ...То и повече от другите вече не сред нас...
Бате стига с тее ченгесарски номера. Само един само двама. Факт, и пак го борите, дееейва и комунистическите номера !
Създателите на Ну Пагади емигрираха при гадните империалисти ! Факта е това... Само един, ма чифут не чифут. Факта си е факт и е красноречив
sstefanov - майстор
Фитилчо написа:
Уменията братко, уменията !
Какъв съм ти "братко", като до вчера часа бях мужик, защото зная руски?
Фитилчо - майстор
sstefanov написа:
Фитилчо написа:
Уменията братко, уменията !
Какъв съм ти "братко", като до вчера часа бях мужик, защото зная руски?
Сега и това е проблем :lol: Сложих го за благозвучие, доволен ли си?
jekasus - майстор
Стига си лопал глупости...
Баш създателя на "Ну, погоди" си починал в Москва.
П.П. - май си чифутче...
lov - майстор
Фитилчо написа:
lov написа:
Ей това нахъсаните голяма фантазия имате. Това дето го разправяш някой друг ли ти го преразказа.
Другите гоМна дето си написал, няма да коментирам.
Ама да те питам, ти що отиде при гадните империалисти а не отиде в Оренбург бе дееба?!?!?
Наеш кво е хубаво там, ядат боя1 за обувки и пият самагон по цял ден. Даже в Ловеч на мушамата не ти е било толкова хубаво, вЕрвай ми?!?

Бях взел пуканките :)

Ей мокра връв Кога аз съм бил в русията де ме пращаш или където и на друго да е място по света ти си бил още на баща си в мъдурите и даже може и да не си и бил плануван.
Щях да ти кажа направо и за рогозката и лъжичкатата ма от мен да мине че много боли. :)
А относно гадните империалисти кво да кажа аз може от там да идвам що си мислиш че в подписа ми всичко е вярно. Или ти мъгляво съзнанието.. :finga:
Вземи или намали пиенето или си пий хапчетата редовно. Гледам и пяна има по устата време ти е. Да не те е мъндръсал някой мужик че все на там плюеш.
iivanov - майстор
crez написа:
:lol: :lol: :lol: Защо "трудолюбивите" селяни като получиха така желаните земи на дедите си не останаха да ги обработват,а набързо ги продадоха на мошенниците (както ти ги наричаш) и си накупуваха смърдящи дизелови таралясници и стъпиха на плочките :lol: Парата от дядовата земя свърши и почват да се цанят за работа. Ама то се иска дупце да работиш,а не да си чоплиш носа и люпиш семки,и после шефа лош малко пари дава :lol:
Тези , които продадоха вече си бяха в града . От комунистическо още . Иначе земята се раздроби и масово селяните останаха с 10 ,20 , 30 дка , които не стигат за изхранване на семейство . Или какво - според тебе селяните и сламата ли трябва да ядат ? Шот са втора категория хора ? Пък и с какво да я работят ? С магаренцето ли ? И каква производителност , и каква конкурентноспособност ще имат ? Или покрай сламата трябва и колците ли да гризкат ? Айде стига със софиянски философии . :vom:
Фитилчо - майстор
tsenkov написа:
А представяте ли си къде щяхме да бъдем ако не ни бяха освободили? От имотите де.
:lol: :lol: :lol:

Много добър въпрос !

Но имам лоши новини за теб :-D само погледни нивото и сам ще си отговориш (Да ти подскажа, не нямаше да сме като Швейцария :lol: )
Фитилчо - майстор
lov написа:
Кога аз съм бил в русията
Е що отиде при гадните империалисти тогава, можеше да си стоиш там, щяхте да ходите на почивка в Нижни Новгород , ебаси кефа. Вместо на Розиняно Мариттимо :lol: :lol: :lol:

То пък пак настъпи мотиката. В Италия зените се вдигнаха двойно, а заплатите не :lol:

Тема "офтопик от "Запад" срещу "Изток" - кой е по-по-най" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: