Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
bobi.r - напреднал
crez написа:
Andri01 написа:
Не малко хора бъркат Русия с управниците им. Същите в последните 15 години освен да се въоръжават и манипулират народа, нищо друго не правят!! Същото е и за Запада,но там както каза Виртекс,положението е коренно различно - и като политика и като действия.Кое е по-различното,тлъсти евтини гмо бургери и пуканки,ами всеки прави нещата според възможностите си и преоритетите. След като руския народ в по-голямата си част одобряват политиката на избрания си президент,значи са съгласни с преоритетите (въоръжаване,а не бургери). Не желаят ам. вид демокрация и затова всички да им се нахвърлят. Едно куче колкото повече го дразниш с тоягата,то толкова повече ти се зъби. .!
Тук пак "пресоляваш" нещата. Както казах вече русия съм я пребродил от сев.ледовит до каспия и от черновци до камчатка. Цяла европа също,някога и сега,видял съм достатъчно и мога да направя преценка. Едните, дай им тлъсти бургери и не се интересуват от политика,кой,как ги управлява,къде с полицейщина,къде с пропоганда. Другите,бедни но мислещи(казвам го със сигурност защото съм контактувал и с едните и другите) обикновенни хора оценяващи ситуациите. Едните нахранени и насъскани от медиите като кучета(вие сте заплаха за нашата сигурност),другите искат само едно,да не им се бъркат в живота и не желаят тяхната демокрация,уважавайте не.
мого мурзилки и ушанки в тая тема :lol: що не одите в сибир да се снимате с белите мечки :lol: бахти задрастенаците :lol: :lol:
bobi.r - напреднал
lov написа:
Айде имала имперски и по горе се казваше и колониални амбиции. Някой ще може ли да ми отговори за колко време се стига от Париж до най отдалечената територия на Франция.
И за да не ровите в интернет 9 часа със самолет. Нова Каледония. И те това какво е не е ли същото.
Интересите са само парата и нищо повече. И перефразирано енергийни и суровинни източници. Ми имат си ги хората но не искат да си ги дават евтино. няма да купуваме от вас ,ама ако копуване тръбата да мине от тука и ние да сме на кранчето.
Какво стана с един Ирак или Либия. Бастисаха държавите и сега точат като за последно. Същото сега и със Сирия една процъфтяваща във всяко едно отноения държава и сега цялата в руини. И за обикновенните хрица кой му пука че мрат като мухи. Ма нямало било преди това демокрация. Пропагандата е голяма сила. Да казвам ли на кой нацист мотото е една лъжа повторена 10 пъти става истина. Като кажат че сестра ти е курва върви доказвай че нямаш сестра. Какво стана в Ирак някой спомня ли си че великия диктатор беше хвален и даван за пример точно от същите на които сега се кланяте за най добрата държава със образование и здравеопазване пък като се опъна и стана най големия им враг. И то не бяха ядрени инсталации и химически заводи за бойни вещества. Скъсаха си задниците и нито едно веществено доказателство не извадиха на бял свят. После ма те ни подведоха и имаме вина ама то така и разтягане на локуми но не и поне едно извинение.
Те това хората наистина сме много късопаменти кога ни изнася. Жалки душици се продават не за 30 а за 3 сребърника. И няма да се учудя ако чуя че Путин е бил виновен че са разпнали Христос.
още една ушанка :lol: аре при путин да му праите ветар на червената ръкета :lol:
bobi.r - напреднал
смеиш ли да снимаш кво има вътре. твоита изи е куха леика. носиха на ремонт и маистора е бракува и каза пари на вятара съм дал има съштите китаиски бракми за по малко пари. съжалиавам че не пазиа кутиата с изата да е покажа. никогиш повече иза.
EDI - майстор
Еха, ши зема да си зема един, че да вида дали наистинай празен кашона. :-D
bobi.r - напреднал
ште си земеш бела на главата. маистора ми каза купил си полок от пан40 ментрата. продава китаици по нема и 200 кинти за бг еликтрожени иза. маината му на парите взех друг електрожен.
fore - майстор
смеиш ли да снимаш кво има вътре. твоита изи е куха леика. носиха на ремонт и маистора е бракува и каза пари на вятара съм дал има съштите китаиски бракми за по малко пари. съжалиавам че не пазиа кутиата с изата да е покажа. никогиш повече иза.
bobi.r написа:
ште си земеш бела на главата. маистора ми каза купил си полок от пан40 ментрата. продава китаици по нема и 200 кинти за бг еликтрожени иза. маината му на парите взех друг електрожен.

Ей човече ти си любимият ми артист, от къде се появи направо ни хвърли в късата сатира и забава....... :lol: То правописа ли, диалекта ли, семантиката ли, орнаментиката ли, или техническата ти грамотност да подхвана и да се спукаме всички от смях с тебе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Евала,
Предлагам ти да си талисмана на темата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тема "bobi.r" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: