Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Avas_co - майстор
Форьо,
За последно ти отговарям.
Да, имам доста високо самомнение, и това си го знам от дете, няма нужда баш пък ти да ми мрънкаш за това, сори ама ... аз какво да направя,че ...
Комплекси ... ?
Стига де, че момченцето(приятеля) на племеницата, което учи в местния ТЕТ се изказва доста по-на място от теб, та ... нали не мислиш, че някой ти вярва,че си учил и нещо елементарно теническо.
Хайде стига съм ти отделял внимание.
redbox - специалист
fore написа:
Примерно титлата електро инженер не значи че си добър в тази сфера...
Може и да е най-големият некадърник, но един такъв инженер със сигурност поне ще знае, че се изписва електроинженер (слято). Най-малкото, защото от втори курс почва да изучава и му набиват в главата електротехника, електротехника и пак електротехника, а не "електро техника". Що за инженер ще е и кой ще го приеме сериозно, ако има висше, а не се е научил да си напише поне званието правилно, за което години е учил?
Не знам как ги дават тези тапии вече, но щом не знаеш какъв инженер си, то за какво точно се бориш професионално!? С неграмотност някак не става...

По темата се писа много, но никой не се нае точно да каже този дросел /трансформатор/ за какво се ползва?
agj - майстор
redbox написа:

По темата се писа много, но никой не се нае точно да каже този дросел /трансформатор/ за какво се ползва?
Експертите явно са много заети!!!
Последна промяна от agj на чет мар 29, 2018 12:47 pm, променено общо 1 път.
fore - майстор
А телекомуникационен инженер как се пише слято или слепено........ :wink:

Сега ми възникват и други въпроси- как точно се размества синусоида между ток и напрежение, като мощността е съвкупност от двете. И как точно на постоянно напрежение каквото е на изхода на инвертора (+ и -) изобщо се размества нещо.......

Дали някой от вас -католиците от 17 ти век ми вярва за нещо ме боли ........ :lol:
То и аз не ви вярвам, освен че пиете много, пишете постоянно във форума и не вършите друго , а и следите за правопис..........
Последна промяна от fore на чет мар 29, 2018 11:54 am, променено общо 1 път.

Тема "offtopic от инверторен електрожен" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: