Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
bobi.r - напреднал
кво да се замислат админите. като каже некои истината и веднага да се замислат админите. да се замислат тиа дето се праят на маистори и гоемата работа тук а навън са гола вода и гедат как да лапат само кинти. тиа от амадината маи са баща и син и двамата са шарани фани единио удари другио и имат едни гоеми уста да сера в тех. беха праили ремонт на асансора ни утепаха ни с пари и след тех платихме на друга фирма да ни допраи асансора.
за електрожена пак от голема работа бех купил ИЗА на панчо ментрата от сандански и бахти и боклука излезе. два ремонта в гаранциа и после като опрех пак се изцепи с едни пари та напрао бракувах машината и взех от друг човек.некои кат са фалат по форумите сетне други им криви кат ги фанат в крачка а они все на прави са праат.
bobi.r - напреднал
koveslav написа:
bobi.r написа:
.....кво да се замислат админите ......
Кой ти даде информация кой кой е и откъде е в този форум?Нали не искаш да ме убедиш,че хей-така гледайки кой-как пише,интуитивно усещаш как му се казва фирмата?И този дето ти даде информацията наясно ли е какво прави и че това най-малкото е незаконно?Според мен това е повече от тревожно и всеки трезво мислещ участник тук ще се притесни за сигурността на данните си....
ква инфомациа бе пич кво са праиш на оштипана мома. нали тоа наско влиза и в други форуме нали са праи и там на гоемата работа нали тук там му викат наско ми нали на нас ни работи наско и баща му от амадината ква таина като иаме и телефоня ми нали после кат ги гонихме питахме теини аргати за тех и ни казаха кви са шибанеци. кви админи те гонат кви дадни. или тва за каумфлаж с админите сакън да не се чуи че некои са негодни и само по форумете са праат на бате гоико. аре бегаи са защитаите двамца бахти и клоуните маина.
Avas_co - майстор
Ще споделиш ли, къде си ме гонил.
Цитирам си мнението от другата тема, че нещо ...
[quote="Avas_co"]Сега се загледах в една друга отцепена тема, и ми е чудно модераторите как го траят това ... ( за Запада срещу Изтока иде реч)
То, не е истина, колко пумия е изляло това нещо за няколко поста.
Тук са се изявявали, не малко герои с очевидни ментални проблеми, та чак се затруднявам да се сетя, кой е тоя психо, който се крие зад поредната маска.
Моята грешка, е че се вързах на провокацията на тоя психопат, а реално, аз не се крия и не е чак толкова трудно да научиш неща за мен, стига да искаш.
Както и да е, мисля достатъчно внимание отделихме на това нещо, което не се свени да говори за бащите и майките на други хора, а той кой е ?[/quote]
Последна промяна от Avas_co на съб апр 07, 2018 2:12 pm, променено общо 1 път.
bulhomes2 - майстор
Със сигурност някой има интерес да расте нация от лумпени. Но не мога да си обясня защо му е?!?
bobi.r - напреднал
немам никви други никове пиша както са нештата за ИЗА и панчо ментрата от сандански и за асансора ни сасипан от фирма амадина. кои иска да верва кои иска да не вярва.
bobi.r - напреднал
в запада срешто изтока един киртаклиев пич по темата и са праише на гоемия разбирач а коа го кефи киртаклиев да му стаа адвокатин :lol: в таа тема панчо ментрата от сандански са праи на гоема раота но ИЗА са келяви еликтрожени и препродава китаиски ментаци кат ги пише ИЗА. :lol:
твоита грешка наско или амадина е чи си калпав и не чаткаш от асансори за тва те прогонихме пуснали сте обеви жопс.бг да търсите аргати ама немате пари да плаштате заплати и сасипвате на ората асансорите. аре весели праници.

Мнението е редактирано от Аминистратор поради нарушаване на добрия тон.
Avas_co - майстор
Последно се занимавам с теб.
Ще ми отговориш ли къде са ме гонили, че аз на доста места съм се надявал да ме "изгонят", едва ли ще ме разбереш, ама ...
Явно всички с обява в Jobs.bg не ги бива, кво да правим в тая държава явно са останали на поне 80% такива ... като теб, а някои се опитваме и да работим и да създаваме нещо.
Мен никак не ме бива, за последния месец и половина съм назначил двама човека, бих назначил и повече, ама няма :? .
Хайде стига сме занимавали аудиторията с отклоненията ти.
Весели празници ти желая, Христоф...
Avas_co - майстор
dragozow написа:
Аз не съм му адвокат на Панайот, но го познавам и впечатленията ми са положителни. Какво значи китайски ментета? Ако не са китайците 90% от участниците няма да имат инвертор вкъщи. Първите скопеняци на Deca ги продавахме по 1 500 лв за 170 ампера с ПВ 20%. Сигурно 90% от машините вече идват от там или компонентите за тях.
Аз, пък не искам да съм на никой адвокат, ама ... явно на тоя психо, освен аз и Панайот му е сипвал.
Казвал съм го многократно, има и хора, които го знаят със сигурност, че имам от твоите сини китайци, 200 А Арк 200, Дел 160 и последно си взех Иза 150, ми взема да ги снимам всичките, пък и от вътре, не че нещо, ама Изата си и се вижда как е леко хенд мейд, та ква Чайна, бе майна.
Искам да се извиня, че вчера като я видях тая гадост запалих, както и бях на няколко уискита... и едва ли не реших, че тая пумия е писана от някои от тримата, или под давлението му.
Вие тримата сте ясни, едва ли не, сте си публични личности, май и аз ще се приближавам към вас, щом не е такъв проблем да ме разучиш, само като споменеш или напишеш Наско от Пловдив, и сферата ми на дейност.
Интересното е това нещо, как е търпяно тук и какво цели.
bobi.r - напреднал
пробва да ни сипиш ама ти сипахме и сипахме и на башта ти два изклесъка :lol: дал на двама аргати работа ама бегат после от вас :lol: аре обеснева и се отново гузин не налузин :lol: :lol:

Мнението е редактирано от Администратор поради нарушаване на добрия тон. Потребителят получи предупреждение от Администратор поради цялостно некоректно поведение в темата.

Тема "offtopic от Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: