Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
bobi.r - напреднал
tihomir123 написа:
Аз си купих от АИГ един DEL MMA 160 много добра машина не изключва изобщо при натоварване в сравнение с другите такива апарати ама китайски
Аз имам DEL MMA 160 и сам доволен от машинката фирмата АИГ са мого точни и пекани не купуваите ИЗА от панчо ментрата от сандански пробутва чисти китаиски ментаци за бг производство :cool:
agj - майстор
Сега вече става интересно и забавно :popcorn:
gogo7777 - майстор
bobi.r написа:
Аз имам DEL MMA 160 и сам доволен от машинката фирмата АИГ са мого точни и пекани не купуваите ИЗА от панчо ментрата от сандански пробутва чисти китаиски ментаци за бг производство :cool:
Чудя се дали да не те намеря и разбия лъжливата уста. :evil:
И тук ли ще се намъквате с блажните препоръки......имате си цял форум за това. Тук нещата ще са обективни....поне в тоя раздел.
Нищо против нямам към АИГ, но неграмотни келемета изказващи платени мнения няма да търпя.
bobi.r - напреднал
gogo7777 написа:
bobi.r написа:
Аз имам DEL MMA 160 и сам доволен от машинката фирмата АИГ са мого точни и пекани не купуваите ИЗА от панчо ментрата от сандански пробутва чисти китаиски ментаци за бг производство :cool:
Чудя се дали да не те намеря и разбия лъжливата уста. :evil:
И тук ли ще се намъквате с блажните препоръки......имате си цял форум за това. Тук нещата ще са обективни....поне в тоя раздел.
Нищо против нямам към АИГ, но неграмотни келемета изказващи платени мнения няма да търпя.
ми ходи се пери некъде като нема да търпиш. мен ми дреме на саидеро кво нема да търпиш. панчо ментрата от сандански има неколко профила в форума и навсекъде се праи на неглижат ама трепер сакън да не се чува за рдуги електрожене. моито мнение и не само моито е че ИЗА на панчо ментрата са евтини китаиски ментаци на високи цени. като не ти отърва тва мнение твоя си работа. платени плашитурници на панчо ментрата като теб не ме касает.
Avas_co - майстор
Тука работата пак е за :popcorn: .
gogo7777 - майстор
Едва ли. Тоя ми става любимец.
Недоклатен илитерат е. Дали с нещо може да защити глупостите които е написал.
bobi.r - напреднал
Avas_co написа:
Тука работата пак е за :popcorn: .
ти ако си от асансорните на амадината си траи че вашта фирма ни разеба асансора и после дадохме ена шапка пари на друга фирма да ви опраи бакиите.
bulhomes2 - майстор
bobi.r дали не можеш да понаучиш да пишеш? Така на постовете ти не може да се има много доверие.
Avas_co - майстор
bobi.r написа:
Avas_co написа:
Тука работата пак е за :popcorn: .
ти ако си от асансорните на амадината си траи че вашта фирма ни разеба асансора и после дадохме ена шапка пари на друга фирма да ви опраи бакиите.
Едва ли, ние в циганските квартали не работим.
П.П.
Тук, кой по точно се разсърди не ми е ясно, ама много грозно е това.
П.П.1
Тук и там ме познават някои хора, мисля си, че си имам някакъв авторитет, ама тия писания в стил бай Мангау, са си от някой, с който съм имал вземане даване, и който нещо ми е сърдит, по-точно, за какво ... ?
Както казах, ме познават, ама тая пумия излиза от някой, с които май съм имал финансови взаимоотношения, никак не прави чест, аз май за никои от тримата нищо лошо не съм казъл, публично.
Сбогом, и благодаря за рибата.
Последна промяна от Avas_co на пет апр 06, 2018 10:36 pm, променено общо 1 път.
koveslav - майстор
Хм.Ако админите не вземат навременно отношение,май много хора ще се замислят какво става тук....

Тема "offtopic от Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: