Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
zz_stefanov - майстор
Малий, сина ми е програмист. Мислех, че е професия, а не диагноза :lol:
EDI - майстор
:lol: развеселиха са, че ми беше виснал носа, щот забраниха рибата от 15-ти. :-D
сидни_ав$$$тралия написа:
EDI написа:
......

Май никога не си бил в високите нива или мениджмънт борд за да видиш какво ми е, и като типичен оскотял варвар от кошмар на Дарвин се присмиваш на програмисти?
Програмистите СА БЕЖГРИЖНИ ......
Ми на, не съм бил, менажирам само добитъка у дома.Требе да ми дреме за теб ли,.......що... :lol:
Ей, весела вечер.......? :partyman: :heart:
Keresteliev - специалист
сидни_ав$$$тралия написа:
Чираче написа:
Липсва ти граматиката

Глупчо,аз след 20 години вече съм забравил български,....
А ве м'че ... ти нали беше:

"Най големия джакпот в живота е да се падне когато човек е млад като мен на 20-30 години и хубавото те първа предстои. "

Дан си раждан при кенгурата или беше на 10 лета, когато отиде при тях?

:lol:
gogo7777 - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:
Ти си от ненужната биомаса която реве.......за пропиляния си живот
Това ми хареса.....евала :partyman:
zz_stefanov - майстор
Тоя сплоти колектива :)
Keresteliev - специалист
сидни_ав$$$тралия написа:
Keresteliev написа:
сидни_ав$$$тралия написа:

Глупчо,аз след 20 години вече съм забравил български,....
А ве м'че ... ти нали беше:

"Най големия джакпот в живота е да се падне когато човек е млад като мен на 20-30 години и хубавото те първа предстои. "

Дан си раждан при кенгурата или беше на 10 лета, когато отиде при тях?

:lol:
Тъпчо,това беше отдавна докато ти беше още в мъдете на баща ти.
Всъщност ся съм малко по-възрастен въпреки че в паспорта на снимката и като я сравня на огледалото,нямам оплешивяване като теб
EDI - майстор
Аз с Айфоня чукам орехите за баклавата и рахатлокума.Клош са само кюлотите на буля, последна мода.Туй Дисковери не го знам кво е, ний само ВЕФ-а пускаме, Кидика и Лилито да чуем, после доим и легаме с буля на хасъра. :supz:
gogo7777 - майстор
Веселяк е......ама издиша. Харесах само част от тирадата (нищо към Еди, ако асоциирате там......)
plamen6703 - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:
plamen6703 написа:
сидни_ав$$$тралия написа:

Аз съм световно известен IT инженер.Имам създадени патенти в западна европа.И имамголяма компания за софтуер в Сидни .А ти какво си постигнал? Само бучане по форумите и наблягане на парцуцата на село под звучна чалга
Успокой малко топката! Линейката вече пътува към теб :lol:
Амчи пътува я,към теб да те приберат в карлуково. Ти си от ненужната биомаса която реве по форумите за пропиляния си живот
Явно затъпяваш в Сидни http://www.bgremonti.com/forum/viewtopi ... =22&t=5085 или и медицината е безпомощна в случай като твоя :-D
Keresteliev - специалист
EDI написа:
Аз с Айфоня чукам орехите за баклавата и рахатлокума.Клош са само кюлотите на буля, последна мода.Туй Дисковери не го знам кво е, ний само ВЕФ-а пускаме, Кидика и Лилито да чуем, после доим и легаме с буля на хасъра. :supz:
:sauf:

Тема "Здравейте дами и господа...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: