Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
EDI - майстор
Казах им, ма не вярват.Сидни го видях едно време, май Поатие се викаше тетьо му.И Опера имаме, малко стара, ама още се види по нея...ако антената на покрива на яхъра не е паднала...Виж, гараж наемаме, каруцата у двора седи.. :? И я съм красив...е, немам два, три зъба и ми липсва малко коса, ама.... :?
Що имам чувството, че ща получа оргазъм от кеф таз вечер :-D
gogo7777 - майстор
На какво заложи. Футбол или....
Keresteliev - специалист
сидни_ав$$$тралия написа:
EDI написа:
Аз с Айфоня чукам орехите за баклавата и рахатлокума.Клош са само кюлотите на буля, последна мода.Туй Дисковери не го знам кво е, ний само ВЕФ-а пускаме, Кидика и Лилито да чуем, после доим и легаме с буля на хасъра. :supz:
Кажи на твойте роднини че си джендър който освен да оскотява в панелистан може да види Сидни само по Дискавъри. Камо ли да живееш на Премиер стрийт на 4 км от Операта, и няколко живота на клош няма да ти стигнат да купиш гаража ми. Абе жалка картинка си И да не забравя проектите вървят от успешно по успешно и ставам все повече финансово красив, днес само съм обсъждал нови договори с собственици на спортни залагания$$$$
Дежа вю ли му се викаше на това?

А ве м'че, стига с този копи пейст, някои за разлика от теб, сме по отдавна в нета!

:sad:
EDI - майстор
А, и фъстъци гледаме, да не ти трябват...моем да ги пратим два, три тона... :-D
EDI - майстор
Трънски ром може да съм, знам ли...Ма у Велиново май немаме роми.До стига не бях мислил, ма ти ма смисли...зех да са възгордявам.... :? :-D
Последна промяна от EDI на чет апр 12, 2018 10:12 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Ми кво пък, ши си живеем на воля, лошо нема.. :)
EDI - майстор
А, мерси, ма тука сме си добре, не моем да виреем там, много сте рафинирани, ще земем да повърнем от рафинираността ви и ще ви оцапаме бохчите. :-D Стойте си там, добре ви е, гледам, ний ще кютаме тука.
iivanov - майстор
:? Аз , като един прост клош да питам - Сидни , ти , като пуснеш онова , завъртяното , в тоалетната чиния , на карамфил ли мирише ? Не ?!! За един приятел питам ...
Keresteliev - специалист
iivanov написа:
:? Аз , като един прост клош да питам - Сидни , ти , като пуснеш онова , завъртяното , в тоалетната чиния , на карамфил ли мирише ? Не ?!! За един приятел питам ...
А ве ... що за въпрос?

Той е българлче ... на рози тряа да мирише!

:lol:
Virtex - майстор
Ех каква забава, жалко, че "човека от толкова развитата страна" е такъв неандерталец.

Тема "Здравейте дами и господа...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: