Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Andri01 - майстор
"...Обичам да се гмуркам в кораловия риф..." Я ми кажи процентите и състава на газовите смеси ,използвани за гмуркане в Кораловия риф. Все пак водата там е с друга соленост и температура. А и дълбочината,разбира се. Интересувам се заради подготовката на една експедиция в Червено море.
Чираче - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:

само защото съм ,,Сидни,, ....аз просто съм си странен и на никой не бутам

Странна презентация от странни хора. Пед@ли всякакви, със странна ориентация. :lol: Макар и от България, не сме аборигени. Всеки може да научи това, от което се интересува. И няма нужда да се рекламира.
Keresteliev - специалист
сидни_ав$$$тралия написа:
...Най големия джакпот в живота е да се падне когато човек е млад като мен на 20-30 години и хубавото те първа предстои. ....
Ам ... то ... всичкото убаво, но четох до тук!

И ... по ено време ми просветна, че таЗ тирада я четох преди повече от десетина години в нета!

п.п. Не остаря ли бре м'че?

:lol:
Чираче - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:


Казваш го защото си оскотял и си развил стокхолмския синдром в поднебесната цигания.Виж се на какво си се заприличал,един квичащ лузър
Възможно е. Знам, че съм българин, не съм пед@л, обичам си Родината.
EDI - майстор
Тоя па отделно се пръкна, майстор е явно, ама по простотиите.Момче, не си за тук, ще те отнесат като запъртък от полог.
plamen6703 - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:
EDI написа:
Тоя па отделно се пръкна, майстор е явно, ама по простотиите.Момче, не си за тук, ще те отнесат като запъртък от полог.
Аз съм световно известен IT инженер.Имам създадени патенти в западна европа.И имамголяма компания за софтуер в Сидни .А ти какво си постигнал? Само бучане по форумите и наблягане на парцуцата на село под звучна чалга
Успокой малко топката! Линейката вече пътува към теб :lol:
Чираче - майстор
сидни_ав$$$тралия написа:
EDI написа:
Тоя па отделно се пръкна, майстор е явно, ама по простотиите.Момче, не си за тук, ще те отнесат като запъртък от полог.
Аз съм световно известен IT инженер.Имам създадени патенти в западна европа.И имамголяма компания за софтуер в Сидни .А ти какво си постигнал? Само бучане по форумите и наблягане на парцуцата на село под звучна чалга

Браво! Ако искаш, сподели Кой си ти? Но с достоверна информация. Явно няма да го направиш. Дай реални координати за връзка. Тук, във форума.
Последна промяна от Чираче на чет апр 12, 2018 8:51 pm, променено общо 1 път.
EDI - майстор
Еха, още един юнак.Ний на село таквиз ахстралийци немаме. :-D Вкаменен и неподвижен съм от респект. :prayer: Само са чудя, що хич не ми дреме кой си и кво си.Ма да си почешем малко орехчетата, ставаш.
nikolson - майстор
Добре дошъл отново, Сидни. :wink: Беше се позагубил 3-4 години. Още ли те мъчи безсънието?
Чираче - майстор
Липсва ти граматиката. Родната, БЪЛГАРСКАТА

Тема "Здравейте дами и господа...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: