• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Virtex - майстор
agj написа:
Част 2.
Как да изберем заваръчен инвертор?
Чисто информативно питане - има объркване с форматирането или това "част 2" е на място ? Ако е така може ли да попитам къде е част 1 :)
agj - майстор
Virtex написа:
agj написа:
Част 2.
Как да изберем заваръчен инвертор?
Чисто информативно питане - има объркване с форматирането или това "част 2" е на място ? Ако е така може ли да попитам къде е част 1 :)
Ами аз съм го написал :Темата е продължение на: Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях
и е желателно ако не сте я чели ,да я прочетете, за сте наясно с терминологията.
Ако започнеш да четеш темата от начало,ще видиш, че след заглавието, има три точки.Тази тема описва втората точка,та затова е и "част 2". :partyman:
Затова казвам -който не я чел да я прочете.Там има написано и за V.R.D.-то,...и за доста други
неща....
П.П. цъкаш върху : Инверторни заваръчни апарати-всичко за тях и четеш!
Pansim1 - специалист
agj написа:
И за да сте наясно кои са те ,ще се опитам да изброя българските призводители:
АИГ – заваряване ООД
Вики Б ЕООД ( Viki-B Ltd )
Делтех ООД
ИЗА 99
РЕДКÓ
Фирмата Редко произвежда само трансформаторни машини.Инверторната заваръчна техника е поръчана и произведена в Китай.Така че може да се каже че това е:Фирма с търговска марка РЕДКÓ
Сега остава да кажеш в прав текст, кои от изброените производители произвеждат лепенки и кутии в които поставят готови китайски изделия. :idea:
Като си започнал, не спирай :)
agj - майстор
Pansim1,щеше да бъдеш по полезен ,ако беше взел отношение по техническите въпроси които бяха зададени!
emo_s - помощник
Pansim1 написа:
agj написа:
И за да сте наясно кои са те ,ще се опитам да изброя българските призводители:
АИГ – заваряване ООД
Вики Б ЕООД ( Viki-B Ltd )
Делтех ООД
ИЗА 99
РЕДКÓ
Фирмата Редко произвежда само трансформаторни машини.Инверторната заваръчна техника е поръчана и произведена в Китай.Така че може да се каже че това е:Фирма с търговска марка РЕДКÓ
Сега остава да кажеш в прав текст, кои от изброените производители произвеждат лепенки и кутии в които поставят готови китайски изделия. :idea:
Като си започнал, не спирай :)
Така подредени различните марки електрожени, ИЗА е на точното място, на предпоследно място. Вики-то по моя класация е едно място по-надолу.
Сори, пич, ама не ти се получи с опита за самореклама. :cool:
gogo7777 - майстор
А ти се регистрира за да подредиш АИГ и Данчо на първите места...така ли? Баси плиткоумието.....е това е бутане...ПИЧ тука не сме правени у дупе береее, уйо
emo_s - помощник
Аз се регистрирах да си кажа мнението. Класацията е направена от друг колега, ако можеш да четеш :cool: Аз направих моята класация, ако не ти харесва проблема е твой :-D
agj - майстор
Няма класация!Подредбата е по азбучен ред.Това е толкова очевидно. Ако за някой не е,то това си е негов проблем.Няма нито място ,нито причина за каквито и да било конфронтации,а пък и не съм имал за цел да създавам такива.Фирмите са толкова различни и по дейност,и по обем,и по разнообразие на производство, че просто няма как да бъдат класирани по някакви критерии.
Критериите за избор на заваръчна машина,съм ги изброил в началото!Нима най интересното от темата е подредбата на фирмите ! :x
Последна промяна от agj на вт апр 10, 2018 10:28 pm, променено общо 1 път.
gogo7777 - майстор
emo_s написа:
..... Класацията е направена от друг колега, ако можеш да четеш :cool: Аз направих моята класация, ако не ти харесва проблема е твой :-D
Има изброяване на фирми.....къде видя класация.....а Твоята "класация" пет пари не струва.

От изброените има САМО един производител....останалите са имитатори и търговци :wink:

Опс....изпреварили са ме :)
resistbody - майстор
gogo7777 написа:
emo_s написа:
..... Класацията е направена от друг колега, ако можеш да четеш :cool: Аз направих моята класация, ако не ти харесва проблема е твой :-D
Има изброяване на фирми.....къде видя класация.....а Твоята "класация" пет пари не струва.

От изброените има САМО един производител....останалите са имитатори и търговци :wink:

Опс....изпреварили са ме :)
Всички (може би освен ИЗА) използват готови платки, вероятно и кутии, дали асемблират нямам идея, та трябва да са в другата група, бях попаднал на един друг уж производител НИТОН който твърдеше, че апаратите са български и разработени съвместно с ТУ-София...
  • 1
  • 2

Тема "offtopic от Инверторни заваръчни апарати - избор на машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: