• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
emo_s - помощник
resistbody написа:
Всички (може би освен ИЗА) използват готови платки, вероятно и кутии, дали асемблират нямам идея, та трябва да са в другата група, бях попаднал на един друг уж производител НИТОН който твърдеше, че апаратите са български и разработени съвместно с ТУ-София...
ИЗА са прехвалени от производителя си апарати, които не са с нищо по-добри от другите изброени марки. Търговеца на ИЗА е човек с голяма уста и е на всяка манджа мерудия по форумите като стане дума за електрожени.
gogo7777 - майстор
Твоята уста е голяма. Дори не ползваш своята уста за да пишеш (плямпаш) тук. Остави конкуренцията да се развие първично. И преди съм писал, че съм пристрастен към електрожена на Пансим, но съм 100% обективен. Имам опит и ЗНАМ.

За четящите.......в никакъв случай не Ви казвам да си купите непременно електрожен от Пансим.......всеки решава сам.


Аз обичам Българското...... :)
dragozow - майстор
Аз нямам проблем, моите са си китайски оригинални. Няма нищо българско в тях, освен сервиза и търговеца.
agj - майстор
Здравейте , скъпи съфорумци и Вие драги модератори,Преди няколко дни създадох тази тема с единствената цел да бъда полезен с нещо ,като споделя вижданията си по проблемите около избора на заваръчен апарат.Появи се обаче наш съфорумец,който ме обвини в некомпетентност и заблуда на четящите.Без обаче да обоснове това свое твърдение! Вече пореден ден чакам този наш съфорумец да се появи и за да изясним нясните неща?Но явно той няма такова намерение!Така че след като неможем да изясним позициите си ,е най добре тази тема да я няма.Мисля че не е честно да държим четящите в невидение,и всеки който прочете тази тема ,да се чуди да вярва или да не вярва на написаното.Да се чуди, заблуждават ли е ,или манипулиран?!Затова -
МОЛЯ ,ТЕМАТА ДА БЪДЕ ИЗТРИТА!

Pansim1 - специалист
Ей ме бре...тука съм :-D
Или си мислиш, че всички са като теб, да седят пред монитора постоянно. Вярвай ми, имам си достатъчно други занимания. Тук влизам когато мога, или ми се иска, и никой не може да ми нареди друго.
За заблудата - заблуждаваш съзнателно или не, в създадената тема, че има една купчина производители на заваръчни инвертори. Това НЕ е вярно!!!
По-ясно от това не мога да го кажа.
Ако е от незнание - лошо...пишеш за неща които не са ти ясни.
Ако е нарочно - не говори добре за моралните ти качества.
Хайде приятен ден!
agj - майстор
Pansim1 написа:
Ей ме бре...тука съм :-D
Или си мислиш, че всички са като теб, да седят пред монитора постоянно. Вярвай ми, имам си достатъчно други занимания. Тук влизам когато мога, или ми се иска, и никой не може да ми нареди друго.
Покрай всички други занимания ,успяваш да влизаш в други форуми но за този не намери време! :-D Когато човек не иска да направи нещо винаги намира опрвдание! За останалите неща -по късно!Понеже и аз съм работещ човек, а и моето време също е ценно.Пък и писането от таблета е доста тягостно!
Pansim1 - специалист
Pansim1 написа:
Тук влизам когато мога, или ми се иска, и никой не може да ми нареди друго.
!
agj - майстор
Pansim1 написа:
Тук влизам когато мога, или ми се иска, и никой не може да ми нареди друго.
!
Това го разбрах!Не знам обаче дали ти разбираш колко глупаво и безсмислено е това което искаш да докажеш?!Плюенето по колегите ти ,не само че не е коректно но и не може да ти донесе накави дивиденти,а напротив!
Купчината произвдители, се броят на пръстите на едната ръка,и какво толкова не можеш да разделиш с тях,не ми е ясно.Но явно това си е само твой проблем!
Естествено е че всички изброени са производители!А какво,как и защо прозвеждат-си е единствено техен бизнес.Нямам намерение да адвокатствам на никого.Само искам да знаеш че света на завряването не свършва с производството на два електрожена ,независимо колко качествени и хубави са те.
gogo7777 - майстор
Не четат......това е. Обаче обичат да пишат. Дребните тролски душици няма да се свършат. Не визирам конкректно.....те си личат. :cool:
agj - майстор
МОЛЯ ,ТЕМАТА ДА БЪДЕ ИЗТРИТА!
  • 1
  • 2

Тема "offtopic от Инверторни заваръчни апарати - избор на машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: