• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Боби61 - напреднал
Ако някой има интерес, заменям здрава врата от „Виадрус” У22 за същата, с изрязан отвор за РБ 20.
...да не бързам да я съсипвам...
g.gushterov83 - специалист
Боби61 написа:
Ако някой има интерес, заменям здрава врата от „Виадрус” У22 за същата, с изрязан отвор за РБ 20.
...да не бързам да я съсипвам...
Имам изрязана за 30-ка, но мисля,че не става...
Sabonis - специалист
Здравейте, чували сте за някой си Димитър Жеков от Хасково които произвежда горелки, и как са неговите https://youtu.be/CwJ0AbrZgac
Rumen89 - специалист
Търся глава за горелка грейко рб 30 за бартер с рб 20. Лично предаване в София и околията.
LazarGanev - "Велик майстор"
Rumen89 написа:
Търся глава за горелка грейко рб 30 за бартер с рб 20. Лично предаване в София и околията.
Малко двусмислено си се изразил - каква глава предлагаш и каква търсиш?
markoscbr - специалист
човека иска да бартироса неговата глава РВ20 за РВ30, да но РВ30 е по скъпа имам съмнение че някой ще даде такава глава без да се доплати #-o ,но успех в търсенето колега
kmeta1982 - напреднал
markoscbr написа:
човека иска да бартироса неговата глава РВ20 за РВ30, да но РВ30 е по скъпа имам съмнение че някой ще даде такава глава без да се доплати #-o ,но успех в търсенето колега
Аз разменям моята rb30 (работила е само този сезон) за rb20. Относно доплащането 100 лв. ми се струва разумно, колкото да си покрия пътните разходи :-D
filmatoplo - майстор
:wink: Аз разменям една 40 г за две по 20 г с доплащане за пътните :lol: .
При мен едно момче има 30ка - иска да я замени за 20ка. заменя я безплатно всеки си плаща еконта 10 лв .
LazarGanev - "Велик майстор"
markoscbr написа:
човека иска да бартироса неговата глава РВ20 за РВ30, да но РВ30 е по скъпа имам съмнение че някой ще даде такава глава без да се доплати #-o ,но успех в търсенето колега
30-ката е била по-скъпа в магазина, сега цената се определя според спораумението. Може човек с 30-ка да доплати за 20-ка, за да се спаси от проблемите :cool:
markoscbr - специалист
Да, въпрос на договорка
  • 1
  • 2

Тема "offtopic от Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: