• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Чираче - майстор
пон авг 20, 2018 4:39 pmplamen6703 написа:
Няколко партии в момента са на власт и участват в управлението на държавата, и всички те включително и партиите от опозицията са отломки от партията "кърмилница".
Лично аз няма против обезщетенията да се платят от партийната каса на която и да е партия, било от партията на г-жа Лъжа, която "милее" и рони крокодилски сълзи за пострадалите от фалита на "Олимпик", било и от партийните каси на партиите във властта, които са длъжни да следят за сигурността на държавата и гражданите!
Извинявам се, ако някъде в мненията си съм засегнал партии и политика, далече съм от партиите, но ми е крайно неприятно, когато някои изпаднали политици се опитват да ме правят на глупак с демагогията си и нескритите си подмолни и явни щения да дойдат на власт с помощта на лъжа и лицемерие! :partyman:
ПРОМИТ МОЗЪК ОТВСЯКЪДЕ! Вече трети мандат България се управлява от мутри и тикви.
zz_stefanov - майстор
Чираче, мутрите и тиквите в България дойдоха на власт, са да се превърне номенклатурата на БКП в капиталисти.
Та сега тея да ми се правят на социални на фона на всяка издънка на държавата, айде стига.
Ако тя е във власта, съвсем ще я оплескаме.
Virtex - майстор
Утре ще има разчистване на темата, вероятно с подходящите бонуси за политизиращите дискусиите непрекъснато :)
  • 1
  • 2

Тема "оффтопик от Я Господа кажете това да не е партенка? ГО скача драстично...." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: