Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
vlax - майстор
Трифоне,не може всички да те кефят.Добре,че ми отвори очите.Гледам,че си почнал да пишеш като грамотен и вече те чета без да се напрягам.И ние сме яли бонбонки "ТИК-ТАК и сме пушили цигари КЕНТ".Нищо лично. :partyman:
пон дек 31, 2018 2:21 pmvlax написа:
Трифоне,не може всички да те кефят.Добре,че ми отвори очите.Гледам,че си почнал да пишеш като грамотен и вече те чета без да се напрягам.И ние сме яли бонбонки "ТИК-ТАК и сме пушили цигари КЕНТ".Нищо лично. :partyman:
По граматика имам шес, ма беше отдавна. Пък и тонове документи съм изписал, та няма как да не ми са получава правописа.
Запитай се, колко от нас говорят литературно, в ежедневието и с близките си!
....А?
Правописа вечи мий през....
Ракийчица, блага дума, радост и спокойствие, всекиму!

Пресли, плодовите джибри се варят веднага, щото обикновено матряла е "слаб". Плодовете нямат много захар, стопанина обикновено слага както е чул и без да мери. Та джибрата е с нисък алкохол и още преди пролетта ферментацията тръгва към Долище, щото навън все още е лято, слънце, море.....ееееееххххх. Та нещата, на път към Долище земат да вкисват.
Гроздето и виното са друга бира.
vlax - майстор
вт яну 01, 2019 12:29 pmSvezar написа:
Малко лирично отклонение ! Понеже във форумите общуването е виртуално,правописа и изказа са единственото нещо по което може да добиеш някаква представа за човека отсреща ! Да пишеш неграмотно /опази боже и на шльокавица/,с неправилен словоред и груби изрази,е все едно да се запознаваш с нова компания облечан с вмирисани стари дрехи,немити зъби и хапнал чесън,може да си много готин човек,но едва ли ще те оценят :-D
+1
ПП Е за някой не важи :partyman:
вт яну 01, 2019 3:26 pmvlax написа:
вт яну 01, 2019 12:29 pmSvezar написа:
Малко лирично отклонение ! Понеже във форумите общуването е виртуално,правописа и изказа са единственото нещо по което може да добиеш някаква представа за човека отсреща ! Да пишеш неграмотно /опази боже и на шльокавица/,с неправилен словоред и груби изрази,е все едно да се запознаваш с нова компания облечан с вмирисани стари дрехи,немити зъби и хапнал чесън,може да си много готин човек,но едва ли ще те оценят :-D
+1
ПП Е за някой не важи :partyman:
Е така вече та харесвам. По мъжествено е, ма що трябаше някой друг да го каже, та ти от подире?!
И що още от 1ви бе, да му се невиди?
Нема ли кой да трие, че немаме спирачки?

Такос е то. Живи хора сме, грешни.
vlax - майстор
вт яну 01, 2019 4:02 pmТрифон П.Трифонов написа:
Живи хора сме, грешни.
+1
Svezar - специалист
Съжалявам ако някой се е засегнал от поста ми ! Той не беше насочен към ничие конкретно мнение или определена личност,просто изказах мнението си защо е важно да се пише грамотно във форумите :partyman:
P.S Варя си ракия за лично ползване,но не мисля че съм на ниво да давам съвети,просто от любопитство се зачетох в темата и реших да напиша нещо Off topic !

Тема "offtopic от 'варене на ракия'" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: