Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Svezar - специалист
Въпроса беше дали могат да се сложат нови панти на мястото на старите,не е ставало въпрос за конкретни стъпки как става това. А и едва ли трябва цяла статия със снимки за толкова елементарно действие ,тя и без това жена няма да се справи сама /с много малки изключения/ дори и да я учиш през компютъра,най-малкото ще и зор да свали старите панти от страниците като знам как и с какви винтчета са хващани [-X Предполага се че някой мъж ще свърши работата :!:
miliad - майстор
Действително е елементарно за хора които могат да преценят панти с какво рамо да купят,как да центрират пантата в отвора, и къде да завият винтовете на основата,без при това да загубят половината или цялата възможност за реглаж.
iliya_i - майстор
чет яну 03, 2019 6:18 pmSvezar написа:
Всеки може стига да има винтоверт,че иначе ще е бая зор в този стар материал :!: Но трябва и един помощник ,че иначе няма как да държиш вратата и да отбелязваш къде трябва да са основите на пантите /не че не може ,ама трябва да си доста сръчен/ :wink:
Svezar написа:
Въпроса беше дали могат да се сложат нови панти на мястото на старите,не е ставало въпрос за конкретни стъпки как става това. А и едва ли трябва цяла статия със снимки за толкова елементарно действие ,тя и без това жена няма да се справи сама /с много малки изключения/ дори и да я учиш през компютъра,най-малкото ще и зор да свали старите панти от страниците като знам как и с какви винтчета са хващани [-X Предполага се че някой мъж ще свърши работата :!:
Абе тоя форум няма ли си модератори? Да даваш Ъкъл за неща дето сам не можеш да си ги представиш, и сам да си противоречиш, е признак на....
Svezar - специалист
чет яну 03, 2019 8:06 pmiliya_i написа:
Абе тоя форум няма ли си модератори? Да даваш Ъкъл за неща дето сам не можеш да си ги представиш, и сам да си противоречиш, е признак на....
На три апартамента сам съм си направил и кухните и спалните от-до така че айде леко с акълите ! А на един такъв гардероб точно преди 10 дни сменях пантите та имам бегла представа за какво говоря ! А като съм писал че всеки може съм имал предвид ,всеки който има винтоверт и знае как се работи с него,а не че жена с винтоверт ще успее ,затова и после съм уточнил че винтоверта се предполага да го държи мъж ,а жената най-много да прикрепя вратичката ако се налага ! Амо що ли споря с радиото и аз ?
Последна промяна от Svezar на чет яну 03, 2019 8:14 pm, променено общо 1 път.
iliya_i - майстор
чет яну 03, 2019 8:11 pmSvezar написа:
На три апартамента сам съм си направил и кухните и спалните от-до така че айде леко с акълите ! А на един такъв гардероб точно преди 10 дни сменях пантите та имам бегла представа за какво говоря !
:-D :-D :-D Чак ще взема да ти повярвам!!!!! :-D :-D :-D

Тема "offtopic от Стар гардероб, нови панти или безсмислено?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: