• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
kozl - майстор
:? Ко е тва грозде :?
Ем кисело, с много семки, ем на високо, па и бърже свършва :?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
По-любопитно е къде ще го плюват с тело :?
fore - майстор
Истерията с телта.... О боже господииии. Каква тел какво нещооооо. :prayer: :lol: Направо черно злато.

Значи имам чувството че си чешете езиците само.
Как ще има флюсова тел за алуминий, като апарата тип "нещо-подаващо" е траф и не може да заварява цветно. Отделно за цветно се иска и Аргон.

Ако продължа да разисквам въпросната тел, то 0.6 и 0.8 почти няма метал по себеси за да се направи тръбно-флюсова. Това води до лош провар и заваръчна вана.

Ето защо и колегата по горе е наблюдавал лошата работа на машината ползвана пред блока му от възрастен ентусиаст. А като се съчетае това и с обикновеният траф и шева отива....

Работя и със Струна- схема чопър и с телчарка на ИГБТ и газ, която е моя. Ами Чопъра най ми харесва, но той е автомат. ИГБТто прави повече пръски. Но то има и повече настроики, които не съм хванал. Та Лидлският вероятно ще ме откаже ако го тествам.
Последна промяна от fore на чет яну 17, 2019 1:08 pm, променено общо 2 пъти.
The master - специалист
чет яну 17, 2019 8:25 amФитилчо написа:
чет яну 17, 2019 8:21 ambatVenci написа:
Явно на големите критики тук в темата никой не е обърнал внимание...
Българинът е ... с невъзможност да види по далеч от носа си. Това го знае всяко хлапе. Освен това е преживял и коминзЪма и затова е като невиждАл... шото тогава тея неща се продаваха в кореком. Освен това все го е страх да не настине и да не се мине и затва е зимАл задължително като е видял, че е 200 лева.
...редактирано: без връзка с темата...
Последна промяна от Virtex на чет яну 17, 2019 9:59 pm, променено общо 1 път.
agj - майстор
чет яну 17, 2019 1:03 pmfore написа:
Истерията с телта.... О боже господииии. Каква тел какво нещооооо. :prayer: :lol: Направо черно злато.

Значи имам чувството че си чешете езиците само.
Как ще има флюсова тел за алуминий, като апарата тип "нещо-подаващо" е траф и не може да заварява цветно. Отделно за цветно се иска и Аргон.
1
Ако продължа да разисквам въпросната тел, то 0.6 и 0.8 почти няма метал по себеси за да се направи тръбно-флюсова. Това води до лош провар и заваръчна вана.

Ето защо и колегата по горе е наблюдавал лошата работа на машината ползвана пред блока му от възрастен ентусиаст. А като се съчетае това и с обикновеният траф и шева отива....

Работя и със Струна- схема чопър и с телчарка на ИГБТ и газ, която е моя. Ами Чопъра най ми харесва, но той е автомат. ИГБТто прави повече пръски. Но то има и повече настроики, които не съм хванал. Та Лидлският вероятно ще ме откаже ако го тествам.
Форка ,айде спри да разискваш ,"приятелю"!!!!Че ми писна от твоите тъпи обяснения.Бих те посъветвал да спреш да се изхождаш за неща за които изобщо нямаш представа !
Последна промяна от agj на чет яну 17, 2019 9:12 pm, променено общо 1 път.
fore - майстор
agj какво ти настъпих интереса Хасковски търговецо, че почна да се ядеш с мене ?

И не си ти човека които да определяш от какво аз разбирам или не разбирам ! :axe: :butthead:

И аз та ти дам един безплатен съвет- пиши си в темата с инверторите............ :lol: :toimonster:
agj - майстор
чет яну 17, 2019 10:07 pmfore написа:
agj

И не си ти човека които да определяш от какво аз разбирам или не разбирам ! :axe: :butthead:
От заваряване със сигурност не разбираш,затова ти казах да спреш с писането на тъпотии.Защото можеш да увредиш трайно мозъците на още по неразбиращите тази материя...:-D :-D
fore - майстор
Аз със сигурност заварявам и съм заварявал повече от тебе. А и притежавам повече заваръчна техника от тебе.
Не се броят стоките в магазина и служебните машини.

Търговска му работа........ :?
Ще го отдам на лош дневен оборот. И с тия телове и грамажи направо се .... :butthead:

И ти казах- недей да ми казваш от какво разбирам ! Разбирам не разбирам, но заварявам.
agj - майстор
чет яну 17, 2019 11:55 pmfore написа:
Аз със сигурност заварявам и съм заварявал повече от тебе. А и притежавам повече заваръчна техника от тебе.
Не се броят стоките в магазина и служебните машини.

Търговска му работа........ :?
Ще го отдам на лош дневен оборот. И с тия телове и грамажи направо се .... :butthead:

И ти казах- недей да ми казваш от какво разбирам ! Разбирам не разбирам, но заварявам.
:-D :-D Имам чувството че съм в детска градина!Та ще кажа само :
- Форка,....объркал си човека !Не знам за какъв търговец става въпрос....?
Вече повече от 25г.се занимавам професионално със заваряване,търговските дейности са ми напълно неясна материя.Та затова си позволявам да ти правя бележки по писанията ти по въпросите на завряването.Пак ти казвам не взимай отношние по въпроси които нямаш необходимата компетенция.
Идеята на присъствието ми по формите, е да дам съвет по въпроси който са в моята компетенция.Съответно и да получа съвети и отговри за неща които не разбирам.Обче като чета, не само тук ,как се дават съвети ,дълбоко се замислям дали вече има смисъл от четене и участие във форуми.Стана трудно и отсяването на информацията,понеже кой чул ,видял ,разбрал и недоразбрал нещо, бърза да дава акъл...
П.П.Поста е офтопик !Видях че модератора е преместил смехориите на Форката ,в отцепена тема.Просто бях длъжен да отговоря ....
Моля и тоя пост да отиде там.
Последна промяна от agj на пет яну 18, 2019 11:36 am, променено общо 1 път.
Фитилчо - майстор
пет яну 18, 2019 12:59 pmAndri01 написа:
В магазина -не,но в къщи е по-вероятно :axe: :).
:lol: :lol: :lol:
Представяш ли си , да докараш тогава някакво Кемпи за 4К
Направо ще спиш на палатка :-D
fore - майстор
пет яну 18, 2019 9:37 amagj написа:
чет яну 17, 2019 11:55 pmfore написа:
Аз със сигурност заварявам и съм заварявал повече от тебе. А и притежавам повече заваръчна техника от тебе.
Не се броят стоките в магазина и служебните машини.

Търговска му работа........ :?
Ще го отдам на лош дневен оборот. И с тия телове и грамажи направо се .... :butthead:

И ти казах- недей да ми казваш от какво разбирам ! Разбирам не разбирам, но заварявам.
:-D :-D Имам чувството че съм в детска градина!Та ще кажа само :
- Форка,....объркал си човека !Не знам за какъв търговец става въпрос....?
Вече повече от 25г.се занимавам професионално със заваряване,търговските дейности са ми напълно неясна материя.Та затова си позволявам да ти правя бележки по писанията ти по въпросите на завряването.Пак ти казвам не взимай отношние по въпроси които нямаш необходимата компетенция.

Идеята на присъствието ми по формите, е да дам съвет по въпроси който са в моята компетенция.Съответно и да получа съвети и отговри за неща които не разбирам.Обче като чета, не само тук ,как се дават съвети ,дълбоко се замислям дали вече има смисъл от четене и участие във форуми.Стана трудно и отсяването на информацията,понеже кой чул ,видял ,разбрал и недоразбрал нещо, бърза да дава акъл...
П.П.Поста е офтопик !Видях че модератора е преместил смехориите на Форката ,в отцепена тема.Просто бях длъжен да отговоря ....
Моля и тоя пост да отиде там.
Занимаваш се с писане по форумите, дразнене- за справка темата с Инверторите и се имаш за някакъв капацитет без който не можеме тук :rolleyes: От опит мога да кажа, че хората които заваряват нямат време да драскат глупости из форумите.

Virex премести спама и заяждането ти в офтопик тема, но ти продължаваш да драскаш глупости тук !
Виж не ме интересува с какво се занимаваш ти професионално и непрофесионално и си ми през..... Разкарай ми се от главата моля те !
Разбирам че ти липсва достоен опонент за спам в темата с Инверторите, но това не значи че трябва да правиш и тази тема на ждраб.
Незнам за какво величие се имаш и какво ти говори нещото в главата че си, но и не те познавам и не искам да те познавам.
За мене ти пишеш глупости и не мисля да ти се доказвам какво знам и какво мога и не е мястото тук.
Явно ме следиш и умишлено се заяждаш.

Аз съм дал мнение по въпроси с които съм се занимавал и съм работил. От теб не помня да съм научил нещо, но в главата ми имам спомени как се дърляш с някой в темата с Инверторите ! Повече няма смисъл да те коментирам !

Ти не си човека който да казва кой какво ще пише по форумите, дали разбира или не разбира от дадена тема и кой как да ЖИВЕЕ !!!
Ти не си най великият разбирач в тази техника и никъде не е потвърдено за това !

Хората имат глави на раменете и могат и сами да преценят кое е истина и кое лъжа, кое става и кое не и не им е нужен Гурото АГж за да ги учи.
Можеме и без тебе .
И докато те нямаше нямаше проблеми тук !

Ти не коментираш по темата Лидлската техника, а започваш да се заяждаш с някого, който знаеш че ще раздразниш.

Де да знам да си си Господ нещо :? :prayer:
Последна промяна от fore на пет яну 18, 2019 9:39 pm, променено общо 2 пъти.
  • 1
  • 2

Тема "offtopic от Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: