Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Mariqn830 - напреднал
нед яну 27, 2019 12:25 pmphantom_ написа:
Няма да има 20кв.Ще бъде от 5 до 35кв.За да може да покрива по голям диапазон от мощности. Отначало я тествах на 38кв. мощност 3 дни гори без проблем.Обаче тази мощност на мен ми идва много голяма и котела ми понеже е виадрус 30кв.на (кутия и огънят бие вътре) не можеше да я усвоява(КПД-то му пада) го намалих на 16кв. както беше с грейкото. Гори вече няколко седмици без абсолютно никаква намеса от моя страна и няма никакв проблем със задръстване или не виждане на пламъка. Това ми е целта да може и много да може и малко, да става за всеки :wink:
Каква ще и е цената колега ако не е тайна де :-D
data - специалист
Дай цена за 100 kw горелка :)
phantom_ - специалист
нед яну 27, 2019 7:30 pmdata написа:
Дай цена за 100 kw горелка :)
Аз проекта го имам ама още не съм го изпълнил и тествал. Но няма да е повече от 1800лв сигурно. :roll:
penchev.r - специалист
ср яну 30, 2019 1:00 pmlz2skt написа:
Meн ако питате почти целият подраздел отопление се е превърнал в продавалник и е пълен с теми с ,,скрита реклама'' на фирмени стоки или др.Евала на способните хора,който могат да правят неща със собствените си ръце.Но дори и да си направил нещо сам и искаш да изкараш някой лев не е редно в Форум с името Направи сам да се пускат разни теми със самоделки без да искаш да оказваш пълно съдействие със снимки,чертежи,клипове,устройство и т.н.То който е решил да си направи подобна със или без помощ пак ще я направи,който е решил да си купи ще си я купи.Животът е един кръговрат-когато помогнеш на някого безкористно,дори и същият човек да не ти върне жеста в даден момент от животът ти пък друг ще ти помогне.Такива са законите на Вселената
Евала,това имах предвид.Не се показаха снимки на механизми и чертежи.Това което разбрах че е специална и на цена 1450лв.
phantom_ - специалист
Аз не мога да трия нищо ,както казах модераторите да ги изтрият тея постове дори и темата ако искат аз не мога.Достатъщно глупости четох.
Virtex написа:
[q
колега моля да изтриеш цената а ако решиш и темата .Няма проблем за мен.Благодаря предварително.

Тема "отцепена от Пелетна горелка самопочистваща всегоривна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: