Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
ninovr - напреднал
ПРИ ПОВЕРКА НА ЛАМПАТА НА ТАБЛОТО-ЗДРАВА ИЗВАДИХ КАБЕЛИТЕ ОТ ДАТЧИКА ДАВАХ НА КЪСО ДВАТА КРАЯ-НЕ СВЕТВА НА ЕДИНЯ ОТ ДВАТА КАБЕЛИ ИМА МИНУС 12 В. ДАТЧИКА Е ДОЛУ НИСКО ОТПРЕД НА ДВИГАТЕЛЯ НЯКОЙ МИ КАЗА ЧЕ ТОЗИ ДАТЧИК Е ЗА НИВО ИМА И ЕДИН ДАТЧИК ОТЗАД НА ДВИГАТЕЛЯ ПРИ ДИНАМОТО-НО МИСЛЯ ЧЕ Е ЗА ВОДАТА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ--БЛАГОДАРЯ!
gnt69 - майстор
ср мар 06, 2019 7:11 pmninovr написа:
ПРИ ПОВЕРКА НА ЛАМПАТА НА ТАБЛОТО-ЗДРАВА ИЗВАДИХ КАБЕЛИТЕ ОТ ДАТЧИКА ДАВАХ НА КЪСО ДВАТА КРАЯ-НЕ СВЕТВА НА ЕДИНЯ ОТ ДВАТА КАБЕЛИ ИМА МИНУС 12 В. ДАТЧИКА Е ДОЛУ НИСКО ОТПРЕД НА ДВИГАТЕЛЯ НЯКОЙ МИ КАЗА ЧЕ ТОЗИ ДАТЧИК Е ЗА НИВО ИМА И ЕДИН ДАТЧИК ОТЗАД НА ДВИГАТЕЛЯ ПРИ ДИНАМОТО-НО МИСЛЯ ЧЕ Е ЗА ВОДАТА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ--БЛАГОДАРЯ!
Наливай масло и го дръж на обороти да помпи повече масло. Щом не свети ламбата значи е добре като светне е лошо. :partyman:
plamen6703 - майстор
ср мар 06, 2019 7:11 pmninovr написа:
ПРИ ПОВЕРКА НА ЛАМПАТА НА ТАБЛОТО-ЗДРАВА ИЗВАДИХ КАБЕЛИТЕ ОТ ДАТЧИКА ДАВАХ НА КЪСО ДВАТА КРАЯ-НЕ СВЕТВА НА ЕДИНЯ ОТ ДВАТА КАБЕЛИ ИМА МИНУС 12 В. ДАТЧИКА Е ДОЛУ НИСКО ОТПРЕД НА ДВИГАТЕЛЯ НЯКОЙ МИ КАЗА ЧЕ ТОЗИ ДАТЧИК Е ЗА НИВО ИМА И ЕДИН ДАТЧИК ОТЗАД НА ДВИГАТЕЛЯ ПРИ ДИНАМОТО-НО МИСЛЯ ЧЕ Е ЗА ВОДАТА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ--БЛАГОДАРЯ!
Нямаше ли по-големи букви да пишеш с тях :wink: Колкото и да ти е странно вариантите са два, дефектен датчик или дефектна лампа. Има вариант и мишките да си прегризали кабел или лоша връзка, но това вече е за врачка :-D
Успех! :partyman:
ninovr - напреднал
ср мар 06, 2019 7:30 pmplamen6703 написа:
ср мар 06, 2019 7:11 pmninovr написа:
ПРИ ПОВЕРКА НА ЛАМПАТА НА ТАБЛОТО-ЗДРАВА ИЗВАДИХ КАБЕЛИТЕ ОТ ДАТЧИКА ДАВАХ НА КЪСО ДВАТА КРАЯ-НЕ СВЕТВА НА ЕДИНЯ ОТ ДВАТА КАБЕЛИ ИМА МИНУС 12 В. ДАТЧИКА Е ДОЛУ НИСКО ОТПРЕД НА ДВИГАТЕЛЯ НЯКОЙ МИ КАЗА ЧЕ ТОЗИ ДАТЧИК Е ЗА НИВО ИМА И ЕДИН ДАТЧИК ОТЗАД НА ДВИГАТЕЛЯ ПРИ ДИНАМОТО-НО МИСЛЯ ЧЕ Е ЗА ВОДАТА АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ--БЛАГОДАРЯ!
Нямаше ли по-големи букви да пишеш с тях :wink: Колкото и да ти е странно вариантите са два, дефектен датчик или дефектна лампа. Има вариант и мишките да си прегризали кабел или лоша връзка, но това вече е за врачка :-D
Успех! :partyman:
КАТО МИШКИТЕ СА ПРЕГРИЗАЛИ КАБЕЛА ДА КУПЯ ДАТЧИК ЛИ КАТО МНОГО ЗНАЕШ ГРАМАТИКА И ГЛАВНИ ПЕЧАТНИ БУКВИ КАЖИ МИ КЪДЕ Е ДАТЧИКА И БАБА ЗНАЕ ЧЕ Е ДАТЧИКА ИЛИ ЛАМПАТА
plamen6703 - майстор
Баба ти може да е врачка и да знае, ама аз не знам дали за бордови питаш или за бус, че да ти кажа къде се намира :cool: ! Ти от какво вади и дава накъсо двата края :lol: :partyman:
Virtex - майстор
Няма нужда от такъв език.

Тема "РЕНО МАСТЕР -ДИЗЕЛ.Не свети лампата за маслото" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: