Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
kr1100 - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов"
Бе градски, фани некоя 23 4 5 годшна да ти покажи кък са цитира и я изгони, чи става досадна!
[/quote]

От Русия и преди от СССР нищо хубаво не сме видели. Дори т.н. Освобождение не е било без корист - цел проливите,
Пукало му е на руския цар за българския народ , то собствените му крепостни селяни са живели по-зле от овце и крави.
Не ми трява талибан на главата.
А по темата - днес никаква не я свърших - бях на обезкосмяване на кокерозавъра уж от 16 ч, а се прибрах след 19ч.
Полезното нещо беше ,че си взех от пощата жълтите лепенки от Алито с/у белокрилката. двустранни 10 бр 15х25 см 8,30 лв.
Подготовка по отдалеч :)
Утре следобяд дано да е облачно,че имам за култучене 1 ред вътре ,а гол по дребни гащи -пот се лее, а като удариш 1 студена бира пот на 3 реда се лее. :lol:
Kokar - специалист
Капут Алиев, нали сме били освободени бре... Това е най-важното, допълвам го за теб.

Кой какво е имал наум в онези години е на заден план, в случая.
Сега жена ти щеше са е с бурка, а теб можеше да те няма с баща евнух...

Плащат ли ви ви за това политиканстване, не знам...
По-скоро е въпрос на гънки...
чет юни 06, 2019 10:59 pmKokar написа:
.
Коки, в Градина сме.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет юни 06, 2019 10:59 pmKokar написа:
Капут Алиев, нали сме били освободени бре... Това е най-важното, допълвам го за теб.

Кой какво е имал наум в онези години е на заден план, в случая.
Сега жена ти щеше са е с бурка, а теб можеше да те няма с баща евнух...

...
=D>
kr1100 - майстор
[quote=Kokar post_id=979397 time=1559851171 user_id=63735]
Капут Алиев, нали сме били освободени бре... Това е най-важното, допълвам го за теб.
Кой какво е имал наум в онези години е на заден план, в случая.
Сега жена ти щеше са е с бурка, а теб можеше да те няма с баща евнух...
Плащат ли ви ви за това политиканстване, не знам...
По-скоро е въпрос на гънки...
[/quote]
Чукча писател, чукча не читател. Къде намеси политиканстване ?
Кой какво е имал наум в онези години го е имал и в акъла си и години по-късно.
Да се уточним -против самия руски народ нямам нищо против, но срещу неговите управници в минало и настояще време с тяхната мания за Руска империя твърдо против.
Като много загрижени за българския народ , защп правят варварски обстрел на Балчик и варна и какво им търсят вийските на територията на България /Добруджа/ през 1 св.в. ,че се налага погром от конницата на ген.Колев ??
Като нямат никакви интереси към проливите най-прекия път към Германия е през 1944г. е бил заобиколен през България нали ? и, че върнаха страната 50г назад.



А по темата днес сенокос хем вали нем кося , голям кеф Като спре да вали ще се погрижа и за мравките
За млади дръвца 1 пояс 6-7 см двойнолепяща лента маха се долната лента и се лепи , маха се и горната .Мравките тръгват стигат до пояса и до там - залепват- нагоре се спира потока от мравки.

На дърти дръвца 1 чаена лъжица борна киселина / прах/ в гореща вода размита и 1 1аенал. захар , може и пудра, разбърква се като кисел и в капачка от буткарче ъип бебешка храна до дънера или кратера на мравуняка. Да не вали само.
:partyman:


П.П. Извинявам се за отклонението от темата.
Последна промяна от kr1100 на нед юни 09, 2019 6:09 pm, променено общо 1 път.
пет юни 07, 2019 8:44 pmkr1100 написа:
:partyman:
Ае не са прайте на мъже в Градината! Баш политика си беше мнението ти.
До тука беше единствената тема без сериозни глупости.
Обяснявайте са на ЛС!

Тема "спам от Привет начинаещи градинари" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: