Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Georgi_1m - напреднал
Ladata e na 60000 realni kilometra,smenix i karbyratora kypix 4isto nov ryski originalen za 254lv,sega mi pravi sledniqt problem pri niski oboroti i pri styden dvigatel(zimata)mi gasne na svetifarite,niski oboroti i mi trese volana,i pridava vibracii na tabloto,dinamoto ne zarejda akomylatora,i vliza v4ervenoto ot8 do 16 igasne,a pri visoki oboroti vrie i traka kato dizel,i xar4i mnogo benzin,kak da go nastroq ,gsm mi e 0898370067georgi.
Andri01 - майстор
skdhn bufsvhsferhttrooo!@ И след това: lbv,mjh oihm bjjvldf[epl;fik rmrfii
П.С.: Прочети правилата-във форума се пише само и единствено на БЪЛГАРСКИ език!!!!
ben84 - специалист
пон юли 22, 2019 7:58 pmGeorgi_1m написа:
Ladata e na 60000 realni kilometra,smenix i karbyratora kypix 4isto nov ryski originalen za 254lv,sega mi pravi sledniqt problem pri niski oboroti i pri styden dvigatel(zimata)mi gasne na svetifarite,niski oboroti i mi trese volana,i pridava vibracii na tabloto,dinamoto ne zarejda akomylatora,i vliza v4ervenoto ot8 do 16 igasne,a pri visoki oboroti vrie i traka kato dizel,i xar4i mnogo benzin,kak da go nastroq ,gsm mi e 0898370067georgi.
obyrni se kym lada foruma.
Ako ima nqkoj na blizo ]e ti svyrshi rabota.
Inache nastroikite otnemat okolo chas.
iskat si ruka i sluh tiq mashini.

ПП. Бих се пробвал, ако си на близо. Тия машини са ми слабост.
Последна промяна от ben84 на пон юли 22, 2019 8:50 pm, променено общо 1 път.
teon - специалист
...колега, питай и тук:
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q= ... rKEzNmowa-
все пак форума е с по-тясна насоченост...за да получиш адекватен отговор необходимо е да упоменеш модел на Ладата,година на производство,с какъв карбуратор е била,какво си монтирал ти и т.н...и пиши на КИРИЛИЦА :sad: ...

Тема "Za remont" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: