• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Merinjey93 - напреднал
Извинявам се много,но тъй като не съм съвсем на ясно бих искал да попитам коя квалификационна степен в електротехниката изграждане на ел.инсталации е по-голяма трета или втора.Защото стари комунисчета ме объркват със старите разряди които трети е по-малък от втори.Благодаря предварително.
Последна промяна от Virtex на пон яну 20, 2020 7:05 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
Извинен си, но сбъркан човек "стари комунисчета" няма накъде повече да го сбъркат :cool:
Има квалификационни групи по електробезопасност от първа до пета като пета е най-високата, а разрядите винаги са били първи най-нисък и така нагоре до седми, като се иска да имаш и диплома със съответното образование по специалността или сходна специалност... стаж...това ще е поредният кьорфишек :lol: ! :partyman:
Merinjey93 - напреднал
пон яну 20, 2020 6:31 pmplamen6703 написа:
Извинен си, но сбъркан човек "стари комунисчета" няма накъде повече да го сбъркат :cool:
Има квалификационни групи по електробезопасност от първа до пета като пета е най-високата, а разрядите винаги са били първи най-нисък и така нагоре до седми, като се иска да имаш и диплома със съответното образование по специалността или сходна специалност... стаж...това ще е поредният кьорфишек :lol: ! :partyman:
Шш
Последна промяна от Merinjey93 на пон яну 20, 2020 10:26 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
пон яну 20, 2020 7:04 pmMerinjey93 написа:
пон яну 20, 2020 6:31 pmplamen6703 написа:
Извинен си, но сбъркан човек "стари комунисчета" няма накъде повече да го сбъркат :cool:
Има квалификационни групи по електробезопасност от първа до пета като пета е най-високата, а разрядите винаги са били първи най-нисък и така нагоре до седми, като се иска да имаш и диплома със съответното образование по специалността или сходна специалност... стаж...това ще е поредният кьорфишек :lol: ! :partyman:
Шш ей кьорфишек си ти хуй сплескан за пореден път си остроумен мамито ти да иба.
Това е атестат, че ти липсват първите седем години!
Желая ти успех и да си все така упорит! :partyman:
Merinjey93 - напреднал
пон яну 20, 2020 7:08 pmplamen6703 написа:
пон яну 20, 2020 7:04 pmMerinjey93 написа:
пон яну 20, 2020 6:31 pmplamen6703 написа:
Извинен си, но сбъркан човек "стари комунисчета" няма накъде повече да го сбъркат :cool:
Има квалификационни групи по електробезопасност от първа до пета като пета е най-високата, а разрядите винаги са били първи най-нисък и така нагоре до седми, като се иска да имаш и диплома със съответното образование по специалността или сходна специалност... стаж...това ще е поредният кьорфишек :lol: ! :partyman:
:supz: Шш ей кьорфишек си ти хуй сплескан за пореден път си остроумен мамито ти да иба.
Това е атестат, че ти липсват първите седем години!
Желая ти успех и да си все така упорит! :partyman:
Какво ми желаеш
Последна промяна от Merinjey93 на пон яну 20, 2020 10:27 pm, променено общо 1 път.
ben84 - специалист
Муахахаха
Както баба, лека и пръст питаше:
Вие у кое деление сте?
:-D
Andri01 - майстор
меринчо, да си чувал думата култура? Явно ти липсва освен образованието и първите 7 години. Дано Виртекс се намеси по скоро и да те разкара. Във форума хората са нормални и не пишат глупости,като тебе. Хайде-беш на улицата да ги говориш такива,ама гледай някой да не те подметне,че няма да свариш да избягаш. :axe:
Merinjey93 - напреднал
пон яну 20, 2020 7:35 pmAndri01 написа:
меринчо, да си чувал думата култура? Явно ти липсва освен образованието и първите 7 години. Дано Виртекс се намеси по скоро и да те разкара. Във форума хората са нормални и не пишат глупости,като тебе. Хайде-беш на улицата да ги говориш такива,ама гледай някой да не те подметне,че няма да свариш да избягаш. :axe:
Ти не се притеснявай
Последна промяна от Merinjey93 на пон яну 20, 2020 10:27 pm, променено общо 1 път.
Merinjey93 - напреднал
пон яну 20, 2020 7:53 pmMerinjey93 написа:
пон яну 20, 2020 7:35 pmAndri01 написа:
меринчо, да си чувал думата култура? Явно ти липсва освен образованието и първите 7 години. Дано Виртекс се намеси по скоро и да те разкара. Във форума хората са нормални и не пишат глупости,като тебе. Хайде-беш на улицата да ги говориш такива,ама гледай някой да не те подметне,че няма да свариш да избягаш. :axe:
Ти не се притеснявай кой кого и къде ще подмята да няма да ви мълча аз СЪВСЕМ културно съм попитал вие тука умните българи ми философствате Паткани. :supz:
много сте умни нека да ме изхвърлят от форума то човек ще деградира покрай вас отколкото да получи някаква информация.
Antonii - майстор
Какъвто разряд и степен да пише, това не е показател за кадърността на съответния специалист.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Kвалификационна степен - въпрос" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: