Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Andri01 - майстор
Като си "пред нас",за чий дириш съвет тука ,бе умньо? Или другите двамата ти приятели от Доньо Донев не могат да ти помогнат, че си дошъл в сайта? Това "нещо" с трите ника от къде се пръкна вчера? А днес дава акъл на хора с над 5000 мнения и съвети! Божеее,къде си Виртекс? Спаси ни от "умния",да си останем тука само ние непросветените :)
Чираче - майстор
вт фев 04, 2020 4:59 pmlov написа:
След тая тирада и мания за величие вече съжалявам че нахоках Чирачето. Ма явно е бил прав и искрено му се извинява.
Няма проблеми, и не съм се засегнал. Искам да знаеш, че съм изучавал и Психология, освен техническите науки. Над 30 г. съм бил ръководител на хора, заедно с техническите, организационните и финансови въпроси. В тоя ред на мисли смятам, че мога да навържа нещата само от начина на писане, начина на изразяване и т.н. Мисля, че и друг път съм прогнозирал някакъв развой. А що се отнася до това, че понякога критикувам, шегувам се или нещо друго - ами такъв съм. Не ми е в характера да търпя несправедливост. Но го правя само в теми с материя, която познавам. Някои хора го определят като заяждане, с което не съм съгласен

На ред е модератора с реакция по IP.
tundrata - напреднал
вт фев 04, 2020 6:11 pmЧираче написа:
вт фев 04, 2020 4:59 pmlov написа:
След тая тирада и мания за величие вече съжалявам че нахоках Чирачето. Ма явно е бил прав и искрено му се извинява.
Няма проблеми, и не съм се засегнал. Искам да знаеш, че съм изучавал и Психология, освен техническите науки. Над 30 г. съм бил ръководител на хора, заедно с техническите, организационните и финансови въпроси. В тоя ред на мисли смятам, че мога да навържа нещата само от начина на писане, начина на изразяване и т.н. Мисля, че и друг път съм прогнозирал някакъв развой. А що се отнася до това, че понякога критикувам, шегувам се или нещо друго - ами такъв съм. Не ми е в характера да търпя несправедливост. Но го правя само в теми с материя, която познавам. Някои хора го определят като заяждане, с което не съм съгласен

На ред е модератора с реакция по IP.
На ред е осман ага с ижето с двата коша :lol:

Тема "Измервателни прибори" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: