Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
чет юни 24, 2021 2:15 pmepetrakiev написа:
Бе на тебе не ти ли мина?!!
Индианец - специалист
чет юни 24, 2021 2:15 pmepetrakiev написа:
пон сеп 14, 2020 6:25 pmпишман_майстор написа:
Интересна тема се е заформила тук. И на мен са ми страст резачки и тримери , още отпреди 36 години ако трябва да съм напълно точен.
Здравейте,
Преди година и половина си закупих моторна резачка Villager VGSP 520 с гаранционна карта в последствие забелязах, че е без номер от магазин HomeMax. Досега съм направил максимум 3-4 мото-часа с нея. При последното и ползване през месец Април тази година за орязване на клони на дървета в градината се получи теч на бензин. Консултирах се с мои и, които ми казаха, че най-вероятната причина за теча на бензин, дори и при неработеща резачка е дефектирал резервоар за гориво и ме посъветва да я върна за ремонт по гаранция. Така направих и след връщането на резачката от сервиз с очудване установих, че ми е отказан ремонта с два абсурдни аргумента: 1. Сменен стартера – да смених го с мек старт, за да паля резачката по-лесно, което с нищо не би допринесло за показания дефект на резачката. 2. Сменен бензинопровод с неоригинален – напълно невярно твърдение, като се има предвид продължителността на времето, през което съм я ползувал, че това да наложи неговата подмяна.
Влезнах им в сайта и с учудване установих, че нямат адреси на офиса и сервизите им, телефон и мейл за връзка, а имат само едно правоъгълниче в което да им пишеш. Писах им, но отговор така и не получих. Всичко това ми показа каква фалшива фирма е Villager и колко са фалшиви и скапани продуктите които продават и то без сервизна база, в която да ги ремонтират.
Затова Ви съветвам – като видите марка Villager бягайте надалеко и не си харчете парите за боклуци, по-некачествени и от „китайчетата“.
Ти май бая си ги намразил и няма да мирясаш скоро.
чет юни 24, 2021 2:19 pmepetrakiev написа:
Стари вестници ли четеш бре?!!
Ма самара готин. Благодаря за рекламата!
Не е хубаво да си така злобен.
Прости им, смири се и ще станеш по добър! Гарантирам ти го, неофициално.
zz_stefanov - майстор
Човека е написал на три места едно и също.
Прави си кампанийка.
vlax - майстор
чет юни 24, 2021 2:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Прости им, смири се и ще станеш по добър!
То затова сме на това дередже,от такива като теб,които дават такива съвети.Ако се надупи може да стане още по - добър.
чет юни 24, 2021 3:05 pmvlax написа:
чет юни 24, 2021 2:21 pmТрифон П.Трифонов написа:
Прости им, смири се и ще станеш по добър!
То затова сме на това дередже,от такива като теб,които дават такива съвети.Ако се надупи може да стане още по - добър.
А, влахче, как си бре?!! Борбата с кучанцата върви ли??
Бъди добър и праведен християнин- дай едната риза на ближния, макар да е против съществото ти!
С Вяра и доброта!
Кога се наложи, поп грабва гьостерица. На злоба как да се отвърне, грешнико?!!
Щом го защитаваш, сподели теглото му! Ако не можеш да му помогнеш, барем не са обаждай!
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет юни 24, 2021 3:16 pm, променено общо 1 път.
Andri01 - майстор
4...1. Сменен стартера – да смених го с мек старт, за да паля резачката по-лесно, което с нищо не би допринесло за показания дефект на резачката. ..." Промяна в конструкцията на машината от НЕоторизирано лице- отпада гаранцията!!! Това важи за всички гаранционни предмети. Друг е въпроса, че на "добра воля" могат да си затворят очите,но това зависи вече от конкретния човек в сервиза. Също така и от подхода на собственика-да не влиза с рогата,след като е бърникал в машината.
vlax - майстор
[quote="Трифон П.Трифонов" post_id=1074627 time=1624536757 user_id=66430]
А, влахче, как си бре?!!
[/quote]
Ааа,благодаря,добре съм бре.
Попълвам едно картонче. :)

[quote="Трифон П.Трифонов" post_id=1074627 time=1624536757 user_id=66430]
Щом го защитаваш, сподели теглото му! Ако не можеш да му помогнеш, барем не са обаждай!
[/quote]
В този случай не е прав и правилно му е отказана гаранцията.
Никъде не съм казал,че е прав,и че го защитавам.Но не трябва и да се надУпва,както ти го съветваш.
То преди месец ме беше сполетяло теглото му ,само че на една друга марка,на която ти си фен [size=50]STIHL[/size].Те марките хубави,ама ...Айде не ми отвръзвай езика...теглих им една и си оправих косата,че тревата расте и не чака.И аз нямам вече две годишна гаранция за машина за 500 лв. ако това ще те успокои.
Последна промяна от vlax на съб юни 26, 2021 1:00 pm, променено общо 2 пъти.
чет юни 24, 2021 4:08 pmvlax написа:
...
То преди месец ме беше сполетяло теглото му ,само че на една друга марка STIHL ,на която ти си фен.Те марките хубави,ама ...Айде не ми отвръзвай езика...теглих им една и си оправих косата,че тревата расте и не чака.И аз нямам вече две годишна гаранция за машина за 500 лв. ако това ще те успокои.
Влахче, от едни умни люде съм чувал, дето в тоа Свят съществува равновесие.
Чувал съм го (не брашнян чувал) от много отдавна, ма го разбрах га зех да си плащам.
Не моеш да върнеш туй, дето не си зел. Дано свирката е с топче, пък за акулата- кот Шефа прецени.
Успешни процедури и заблудени кучета ти пожелавам!

Тема "spam Сравнение на самари за мотокоса "Villager" и "63070003R"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: