Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Andri01 - майстор
:lol: :?
Димитър....... - специалист
пон фев 28, 2022 6:20 pmvenci.ivanov22 написа:
Здравейте
Решил съм да направя на малкия палъвник люлка в двора от греди
Давайте съвети
Има ли някаква планка, където мога да хвана двете греди, където образуват буква А, демек основите?
Благодаря
Като начало препоръчвам да се започне четене на учебници по БЕЛ заедно с малкия "палъвник" ,пък после изчисленията на "децката "люлка ще си дойдат сами!!!Нищо лично,не можах да се сдържа :-D
Andri01 - майстор
То и аз казах същото...! :lol: :lol:
miro_800 - специалист
пон фев 28, 2022 9:49 pmДимитър....... написа:
пон фев 28, 2022 6:20 pmvenci.ivanov22 написа:
Здравейте
Решил съм да направя на малкия палъвник люлка в двора от греди
Давайте съвети
Има ли някаква планка, където мога да хвана двете греди, където образуват буква А, демек основите?
Благодаря
Като начало препоръчвам да се започне четене на учебници по БЕЛ заедно с малкия "палъвник" ,пък после изчисленията на "децката "люлка ще си дойдат сами!!!Нищо лично,не можах да се сдържа :-D
Ти от учебниците по БЕЛ ли си вадиш изчисленията? В кой клас се учат? Как ще дойдат сами? Как не може да се сдържаш? Само БЕЛ ли си учил? А етика? В 10 клас май беше.
venci.ivanov22 - специалист
пон фев 28, 2022 9:49 pmДимитър....... написа:
пон фев 28, 2022 6:20 pmvenci.ivanov22 написа:
Здравейте
Решил съм да направя на малкия палъвник люлка в двора от греди
Давайте съвети
Има ли някаква планка, където мога да хвана двете греди, където образуват буква А, демек основите?
Благодаря
Koe e greshno oligofren?

Като начало препоръчвам да се започне четене на учебници по БЕЛ заедно с малкия "палъвник" ,пък после изчисленията на "децката "люлка ще си дойдат сами!!!Нищо лично,не можах да се сдържа :-D

Тема "spam - Детска люлка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: