Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
hidrazin - майстор
вт май 03, 2022 10:35 pm6osi6 написа:
Лешник, Дънди е АД с публични тримесечни отчети за приход, разход, салдо, баланс.
Ако само ти знаеш ...
Каун, вероятно само за теб това е тайна.
:partyman:
feikot - специалист
Не знам какво извратено,мазо,че може и садомазохистично удоволствие изпитва обикновения поддръжник на ботокса ? Душевен оргазъм постигнат от купешки фрази и имагинарни наличности ?! А още повече не разбирам удоволствието на клетъчно ниво изпитвано от българските фили и поддръжници, когато джуджето унижава държавата и управата и ?!?!? Изключително,ама изключително редките случаи в които се срамувам,че такава маса пребивава на площта с която се гордея.
Комплексирания казва,че ще ни взриви - Уауу, йееее, така ни се пада, като се кланяме на американците ...
Спира газа,като спира само нашия,а и други не са си платили с рубли – Така се прави, браво, истински управник :?

Целия свят е на едно мнение относно тях,включително самите крепостници, тука инхабитаторите пак са по-католици от папата. Ние си плащаме и сме с парите, ще си купим от където си искаме и толкова. Ама скъп щял да е, че сега евтин ли е ?
Някой си те клати и то надменно те клати, ти ще му се радваш и казваш давай по навътре...я сифон бе.

Хубавото е че сега много хора ще преминат на алтернативи и ще почнат пак газоразпределителните да се молят на клиентите, не като сега с хляб и сол да ги чакам да ми открият партида.

И темата е за цената ! Ще видим каква ще стане, колкото и да е скъпа, пак ще е по-добре от кюмюра !
Фитилчо - майстор
ср май 04, 2022 1:13 pmfeikot написа:
Не знам какво извратено,мазо,че може и садомазохистично удоволствие изпитва обикновения поддръжник на ботокса ?
Обяснено е вече....

https://www.clubz.bg/127150-otkriyte_v_ ... LjGblzYDTA

Тема "Пореден spam от темата за метан" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: