• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
silent - майстор
Едно от малкото нецензурирани и не политкоректни неща което се прокрадна в информационния миш маш е изказването на Папата което преразказано гласи : А дали за войната не е виновно И НАТО за лая си пред портите на Русия. И вие да имате тъп упорит бабаит съсед дето не смее директно да се конфронтира с вас а постоянно насъсква кучетата си да лаят пред вашата порта стои и гледа отстрани сеир и на вас в един момент ще ви писне ще вземете пушката и ще ги гърмите псетата.
Е аз заради тъпия съсед и кучетата му не искам да си развалям рахата...Нагледахме се на еврогейските ценности и абсурди ..не мерси
И сега заради тях всички ще ядем дървото...и най напред ще го ядът тея дето най-пискат ...щото в общия случай те са по-големите цървулани...
schuldiner - майстор
Мда, нецензурирани и неполиткоректни неща казва, щото е глава на католиците, а не придворен блюдолизец. Вярно е за неотстъпчивостта на НАТО, но е вярно и другото, дето спестяваш от интервюто /в Кориере де ла сера/:
"Patriarch Kirill must not transform himself into Putin's altar boy." А поводът е, че през март във видеосреща патриархът му надул главата с дрънканици, оправдаващи войната. В крайна сметка Папата е отменил планираната за юни в Йерусалим среща, заради възможна конфронтация на църквите. А за среща с Путин нещо не получил отговор от Кремъл...



Ролята на Ватикана във Втората Световна е малко деликатна тема. За момента не бих коментирал има ли право Папата да поставя Вярата преди Морала и къде по дяволите остават "християнските ценности", да му мислят по-вярващите от мен. За щастие мнозинството европейци виждат нещата по-различно: "газ се купува, ако ще и по-скъпо, но свобода, независимост, чест, достойнство нямат цена".
Avas_co - майстор
Какво мислиш за отвращението и отвратителните?
Зная, че бебешките пелени миришат отвратително. Асфалт ли ядат, нафта ли пият......?!!
Зная, че бебетата са най чистите същества на Земята.
Зная, че някой трябва да свърши мръсната работа. Мога.
Нека бъде Мир!

Si vis pacem, para bellum

....както стана модерно напоследък, хаха.

Амин!
silent - майстор
чет май 05, 2022 7:58 pmAvas_co написа:
чет май 05, 2022 9:47 ambrum написа:
ПАВЕЦ Чиара беше много ценен. Имахме най-голямата батерия в отсамният край на Европа...
Така е, ама е виж kozl кви ги плещи.
kozl, сори ама след като оценяваш всичко през джоба си, трудно ми е да ти обясня значението на подобен обект.
Очевидно понятия, като национална сигурност и енергийна независимост са ти много далечни.
А папата, какво го бъркате, като е чул, че има прояви на педофилия от страна на рашистите и по инерция е тръгнал да защитава.
silent, никой не иска да си разваля рахата, ама е ей на, една държава на злото реши, че те са тези, които ще определят кой, как да живее и ни еваха мамата на айляка, на цяла Европа.
Така развалиха рахата, че държави като Швеция и Финландия взеха да напират към НАТО. Да, знам, американците са виновни, как пък не се спряха да заплашват съседите си?
Щеше да е смешно, ако не беше трагично, как всички боклуци изпълзяха от най-тъмните и гнусни дупки да бранят руските интереси, и безценната рашистка газ.
И тук гледам се вихрят разни полезни ... , които в повечето случаи, газ са виждали в китайска запалка.
nikolson, много на място. Но удобно ще се пропусне.
Не си казал коя е държавата на злото ,но като няколко пъти препрочетох и помислих мисля че имаш впредвид
САЩ....монетата е с две страни ....нито едните са толкова бели нито другите толкова черни...пък нека всеки си вярва в каквото си иска....аз обаче няма да пея в хора... :wink:
Avas_co - майстор
чет май 05, 2022 10:25 pmsilent написа:
чет май 05, 2022 7:58 pmAvas_co написа:
чет май 05, 2022 9:47 ambrum написа:
ПАВЕЦ Чиара беше много ценен. Имахме най-голямата батерия в отсамният край на Европа...
Така е, ама е виж kozl кви ги плещи.
kozl, сори ама след като оценяваш всичко през джоба си, трудно ми е да ти обясня значението на подобен обект.
Очевидно понятия, като национална сигурност и енергийна независимост са ти много далечни.
А папата, какво го бъркате, като е чул, че има прояви на педофилия от страна на рашистите и по инерция е тръгнал да защитава.
silent, никой не иска да си разваля рахата, ама е ей на, една държава на злото реши, че те са тези, които ще определят кой, как да живее и ни еваха мамата на айляка, на цяла Европа.
Така развалиха рахата, че държави като Швеция и Финландия взеха да напират към НАТО. Да, знам, американците са виновни, как пък не се спряха да заплашват съседите си?
Щеше да е смешно, ако не беше трагично, как всички боклуци изпълзяха от най-тъмните и гнусни дупки да бранят руските интереси, и безценната рашистка газ.
И тук гледам се вихрят разни полезни ... , които в повечето случаи, газ са виждали в китайска запалка.
nikolson, много на място. Но удобно ще се пропусне.
Не си казал коя е държавата на злото ,но като няколко пъти препрочетох и помислих мисля че имаш впредвид
САЩ....монетата е с две страни ....нито едните са толкова бели нито другите толкова черни...пък нека всеки си вярва в каквото си иска....аз обаче няма да пея в хора... :wink:
Ясно, и ти тайно симпатизираш на мародери, педофили и изнасилвачи.
Но, простата истина е, че не ти е кеф, че ти прецакват удобната зона на комфорт.
Ноо, виновни са тия дето ги мародерят и т.н.
Звучи логично.
П.П.
"впредвид" нищо нямам, нямам и "напредвид", всичко това са си твои фантазии.
Кумчо Вълчо - специалист
Нещата са даже маааалко по - сериозни, отколкото изглеждат, с тенденция за още-по. Те и поговорките вече не струват, трябва да се ревизират, например: ''ПИТАЙ ПРЕПАТИЛО ДЪРТИЛО''. Другото са алабализми в стил европишманизми. Старо куче е Кумчо Вълчо, а и като гледам до какви ''шарени'' изводи достигате, вероятно се очертава и да е най-дъртото такова във форума. Лошо......за него. Иначе трудно и късно е за разяснения, така че излишно е да коментирам ситуации, които бяха предвидими, та чак видни и то от десетилетия насам. Нищо не е от вчера за днес. Но както и да е. Лошото на лошото му е, че понякога след него идва и по-лошото. Просветени коментират, че вероятно ще бъде ''врътнато'' и кранчето на водата. И защо не, какво ще стане? Някой ще ги спре ли? Водата, водата. Там е интригата, няма да ни се размине. Въпрос на време, всичко по ''реда'' си.
Кумчо Вълчо - специалист
Лидерът на европейската левица честити цузамен барабар Деня на Победата и Деня на Европата??
Лидер е чилякът, лидер. С такива ''лидери'' ще станем лидери с цената на газа не в Европа, ами в цялата Вселена.
Прикачен файл:
9 мая.jpg
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.
Avas_co - майстор
Все ще са по-обективни от този боклук, дето реве за руския газ, като вдовица за .уй-
Изображение
krasi92 - майстор
А кои е тоя ботлук????
Сигурно е известен
  • 1
  • 2

Тема "spam от Честита ви нова цена на метана!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: