Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Някои хора са яко филмирани.
Всъщност, доста са.

Интересно, повечето от тях наричаха други антиваксъри и изповядващи някакви конспиративни теории, а сега самите те са в такава роля.
Ужас и безумие! Тоя Свят се побърка.
Avas_co - майстор
вт авг 09, 2022 7:15 pmgogo7777 написа:
вт авг 09, 2022 5:59 pmAvas_co написа:
......Който има малко акъл в главата да вземе да се замисли, защо по-дяволите, от всички дупки са изпълзели разни динозаври и постоянно се мъчат да ни плашат и настройват по-между нас.
Кой има полза от това и кой ги държи всичките тия разпространители на паника?....
Бих ти казал отговора, но ще те оставя сам да си го откриеш. До скоро не вярваше във влечуги ама усещам, че помъдряваш :)

Всичко което се случва последните десетина години е навързано в един синджир и не е случайно......да си знаеш.... :drinkers:
Гога, преди че не разбра, ясно. А сега, хептен.
Явно си пропуснал преди "откровените" намеци за пропагандата, които правих.
Динозаврите бяха метафора.
Ще ти драсна нещо на лично, че ако я продължим тук дискусията и ще се намесят разни индивиди, и ще стане страшно. Няма нужда да отваряме работа на мода.
За другото, кой разбрал, разбрал. Разни пожарникари, малко ме вълнува, какво са си помислили, че са разбрали.
Лекичка им желая!
вт авг 09, 2022 8:00 pmAvas_co написа:
...
Лекичка им желая!
".......плувай, плувай, зелено л....!"
Avas_co - майстор
вт авг 09, 2022 8:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 09, 2022 8:00 pmAvas_co написа:
...
Лекичка им желая!
".......плувай, плувай, зелено л....!"
За това говорих.
Как се комуникира с подобни?
вт авг 09, 2022 8:22 pmAvas_co написа:
За това говорих.
Как се комуникира с подобни?
За повикалото и обадилото ш'са сетиш.
Имаш наглостта да натякваш като жена, а после смело квалифицираш.
Ами как няма та засила по ролбата?
Горе споделих мнение за група хора, в която явно се разпозна, щом реагира така.
Аман от ревльовци!
Имаш и наглостта да пренебрегваш "Указа" на Шефа, като нагло нападаш по полит признак, а после се жалваш от ентелегентна комуникация!!!
Айдеееее!!!
Avas_co - майстор
вт авг 09, 2022 8:22 pmAvas_co написа:
вт авг 09, 2022 8:06 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 09, 2022 8:00 pmAvas_co написа:
...
Лекичка им желая!
".......плувай, плувай, зелено л....!"
За това говорих.
Как се комуникира с подобни?
Да се самоцитирам.
Много внимание ти се отдели, няма и смисъл.
Ако желаеш да те напсуват, излез на улицата. Намери си кой, не се крии зад измисления си акаунт.
вт авг 09, 2022 8:45 pmAvas_co написа:

Ако желаеш да те напсуват, излез на улицата. Намери си кой, не се крии зад измисления си акаунт.
При все, че ти пратих на ЛС адрес, който и за никого не е скрит, тел№, който мнозина знаят....
Да пише подобни глупости е способен само човек, с комплекси и душевни проблеми.
Поне да бяха на Съни бийч!!!
Ае, бегай!
DundyTheCroc - майстор
Не се връзвай на старшинката с наполеонов комплекс, когато дадена тема стане неудобна нарочно провокира вътре, та да може да се затрие от модовете, стара козяшка практика ;)
Avas_co - майстор
вт авг 09, 2022 8:54 pmТрифон П.Трифонов написа:
вт авг 09, 2022 8:45 pmAvas_co написа:

Ако желаеш да те напсуват, излез на улицата. Намери си кой, не се крии зад измисления си акаунт.
При все, че ти пратих на ЛС адрес, който и за никого не е скрит, тел№, който мнозина знаят....
Да пише подобни глупости е способен само човек, с комплекси и душевни проблеми.
Поне да бяха на Съни бийч!!!
Ае, бегай!
Какво ти се е случило на Съни биич? Нещо те е травмирало?
Споко, потърси квалифицирана помощ. Има специалисти, ще ти помогнат.
ky-kyy - майстор
към правилата - виж прикаченият файл



Вземи и ти ги прочети, тия правила, че се излагаш. Честно ти казвам....

Да, правещи се на важни като теб :)

Не мойто....аз не се правя, а просто съм важен.

Да ти го напиша и на теб бавно, понеже не четеш бързо - има си правила и добър тон. Раздела не е за обиди и нецензурни думи. Което важи и за други участници.
Кое е обида? Че на някой не му става вече пишката ли? Това е факт. Аз си написах за себе си - грозен съм, плешив и така нататък. Затова никой не може да ме обиди, като ми го каже. Ако каже нещо невярно за мен, също няма как да ме обиди, защото аз знам, че не е така. А като сме по темата, много избирателно ги забелязваш тия...мхм.."обиди" Ама както и да е - ще си кажа мнениетъо за теб в прав ред - мишок, мърморещ като обран поп, с обратна сексуална ориентация, клошар и мършояд .....Ай сложи ми бана и си признай, или подмини с достойнство, каквото нямаш ....Мизерник....

Тема "spam Цените на газа падат..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: