Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Bo-Yan - специалист
В този форум един път не видях да се отговори смислено на зададен въпрос. Винаги е: остави това направи онова, това е тъпо аз ще ти кажа как да стане... Човекът пита за свойствата на Баумит готовия бетон. Аз преди няколко месеца ползвах готовия бетон на Вебер, понеже беше на промоция 4 лв торбата. В магазина ми казаха, че ако не е за носещи елементи всеки готов бетон става. Предимствата на готовия са, че има разни добавки, което прави напукването почти невъзможно. Ако си решил и ти да му слагаш добавки, може да му сложиш едно шише пластификатор. Синтетична смола от Практикер. 12 лв литъра струва. Точно за един кубик бетон го дават. Торба фибри за 10 лв и си готов. Каквато и марка да сложиш няма да се счупи. Баумит все пак като марка са най уважавани. Успех.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 9:27 amBo-Yan написа:
Аз преди няколко месеца ползвах готовия бетон на Вебер, понеже беше на промоция 4 лв торбата.
Теб те знем,че си прошляк и чакаш да пуснат някаква промоция от 4.50 на 4.00лв за да си позволиш една торба
Бати балъка :mrgreen:

[mod.edit] Потребителя получи предупреждения за това мнение
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 11:14 amhertpo написа:
пет авг 25, 2023 9:27 amBo-Yan написа:
Аз преди няколко месеца ползвах готовия бетон на Вебер, понеже беше на промоция 4 лв торбата.
Теб те знем,че си прошляк и чакаш да пуснат някаква промоция от 4.50 на 4.00лв за да си позволиш една торба
Бати балъка :mrgreen:
Не ме карай да ти търся адреса по IP, циганин глупав. Върви да правиш деца на майка си.

[mod.edit] Потребителя получи предупреждения за това мнение
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 11:27 amBo-Yan написа:
Не ме карай да ти търся адреса по IP, циганин глупав. Върви да правиш деца на майка си.
Боклук ,не ме карай аз да те търся по ИП ,че тогава не Габрово,ами България ще ти се видя тясна !!!

А баща ти като те е е*** като малък и виждаме резултата

[mod.edit] Потребителя получи предупреждения за това мнение
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 12:03 pmhertpo написа:
пет авг 25, 2023 11:27 amBo-Yan написа:
Не ме карай да ти търся адреса по IP, циганин глупав. Върви да правиш деца на майка си.
Боклук ,не ме карай аз да те търся по ИП ,че тогава не Габрово,ами България ще ти се видя тясна !!!

А баща ти като те е е*** като малък и виждаме резултата
Бедният глупак ползва форума да си уплътнява времето като спами. Простак от Столипиново. Видяха ти всички циганския гол гъз. Хайде търси нов форум да псуваш, бг мама или Розали.
Ал_ - специалист
Момчета, разбирам, че е петък, лято, температурите - високи, страстите - нажежени, и е нормално любов да се лее на талази, но съобразявайте се и с останалите, все пак. Да не говорим, че има и жени.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 12:15 pmBo-Yan написа:
Бедният глупак ползва форума да си уплътнява времето като спами. Простак от Столипиново. Видяха ти всички циганския гол гъз. Хайде търси нов форум да псуваш, бг мама или Розали.
Абе боклук,какъв спам ,както имам 21 поста и не живея нито в Столипиново,нито съм циганин.
Защо лъжеш.За сметка на това някъв олигофрен от габровските села се цигани за 4лв и дава "умни" съвети
А и гледам в други теми псуваш наред.Явно като малък баща ти или те е бил много или е*** за да си толкова сбъркан
Bo-Yan - специалист
пет авг 25, 2023 12:24 pmhertpo написа:
пет авг 25, 2023 12:15 pmBo-Yan написа:
Бедният глупак ползва форума да си уплътнява времето като спами. Простак от Столипиново. Видяха ти всички циганския гол гъз. Хайде търси нов форум да псуваш, бг мама или Розали.
Абе боклук,какъв спам ,както имам 21 поста и не живея нито в Столипиново,нито съм циганин.
Защо лъжеш.За сметка на това някъв олигофрен от габровските села се цигани за 4лв и дава "умни" съвети
А и гледам в други теми псуваш наред.Явно като малък баща ти или те е бил много или е*** за да си толкова сбъркан
Регистриран си преди 4 дни. Имаш 22 поста от които 20 са псувни. Имам ти IP-то. Не ме карай да звъня на приятели от трите оператора да ти намирам адреса. За 2000 лв ще те потрошат. Ако не тебе то който е на адреса. Повече няма да ти отговарям. Ти си преценяй.
hertpo - напреднал
пет авг 25, 2023 12:31 pmBo-Yan написа:
Регистриран си преди 4 дни. Имаш 22 поста от които 20 са псувни. Имам ти IP-то. Не ме карай да звъня на приятели от трите оператора да ти намирам адреса. За 2000 лв ще те потрошат. Ако не тебе то който е на адреса. Повече няма да ти отговарям. Ти си преценяй.
Имаш ми ху*
Аве палячо смешен :-D
Пращай който искаш,жив няма да излезе от нас,казвам ти.Най-добре ела ТИ.Няма смисъл после пак да те търся

Ако ти стиска де..... :-D
Ало, седмокрили петохуйници, звъннете на 0888585289!
В края на другия месец ще си мерим силите, вършейки полезна работа.
Тъкмо ще се види ставате ли за нещо.
Ако не, изчезвайте! Насрахте няколко теми вече.

Тема "спам от Сух бетон в торби по 25 кг." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: