Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Патъра - специалист
чет дек 14, 2023 5:25 pmradius написа:
Явно си по плямпането, не по майсторлъците, разбрахме че си много духовит и отворен. Човека ти казва нещо, ама не виждаш по-далеч от носа си.
Какво ми е казал, че с тези домашнярки така ставало. Лененото масло е германско, 5 пъти по-скъпо е на литър от пърцуцата, която жулиш всяка вечер, а восъка е бледожълт - супер чист, по- чист от миризливите ти тарлЪци, мишок такъв. Айде върви да претакаш зелИту като нямаш друга работа. Аман от българаци. На 100 отговора в този форум, 2-3 полезни, останалите пълен леш. Не съм бил по майсторлъците... Не, не съм горд зидаро- мазач, работя в банка.
radius - майстор
Патъре, така ми затвори устата, че направо се чудя какво да напиша :lol: :lol: :lol: .
Сам си го написал:
"Мен ме грабна идеята, че ваксирания под може винаги да се пооправи с полирмашина с кече и нов слой вакса за 2-3 часа работа." , айде бегай да лъскаш.
Не си бил мил пода, ама ми говори за миризливи чорапи.
А за зелето си голям смешник, ако целта беше да ме обидиш, джендър шарен.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Абе този нерв и този речник (мишок такъв) да не би е бил баннат по-рано и сега с нова регистрацийка...?
Патъра - специалист
Уффф, тъкмо си мислех, че добрият тон най-накрая възтържествува и ето ги тези двамата, някакъв супермайстор, а другия супер калфа. С една дума, доайени ръйшлье!

И двамата гарантирани, прошноровани, както искаш ги наречи, тарикат баламурници. Единия сигурно царят на шпакловката, другия да речем фараона на плочките. "Кой си ти бе плямпало, че ще си задаваш тук тъпите въпроси", граква единия, калфата. "Този е баннат, надушвам го, май е професионален трол", обажда се по- шкембестият и набит чичак, "дръжте гооо, тоя вика 'мишок', май го познавам", продължава бурно той, докато замеря жена си с дистанционното. "Тоа не си е мил пода", вика пак калфата. "Мноо ясно бе бунак, нали каза, че наскоро го е ваксирал", изрева супермайстора.

Край на първа част

:?:
А ве....майор Планета, от кога си в орбита?
cvetomir_77 - специалист
пет дек 15, 2023 8:10 pmПатъра написа:
Уффф, тъкмо си мислех, че добрият тон най-накрая възтържествува и ето ги тези двамата, някакъв супермайстор, а другия супер калфа. С една дума, доайени ръйшлье!

И двамата гарантирани, прошноровани, както искаш ги наречи, тарикат баламурници. Единия сигурно царят на шпакловката, другия да речем фараона на плочките. "Кой си ти бе плямпало, че ще си задаваш тук тъпите въпроси", граква единия, калфата. "Този е баннат, надушвам го, май е професионален трол", обажда се по- шкембестият и набит чичак, "дръжте гооо, тоя вика 'мишок', май го познавам", продължава бурно той, докато замеря жена си с дистанционното. "Тоа не си е мил пода", вика пак калфата. "Мноо ясно бе бунак, нали каза, че наскоро го е ваксирал", изрева супермайстора.

Край на първа част

:?:



Аз като ти чета бисерите, мисля че втора част няма и да има! Надявам се вече да си баннат.

Сега по темата - от опит съм стигнал до извода, че маслото с твърда вакса на Osmo или Clou (Hartwachsöl - на немски) най-върши работа. Преди два дена мазах с такова масло на Bondex и вече съжалявам, но времето ще покаже дали съм сгрешил марката.
Патъра - специалист
Не съм баннат. Мерси за включването. =D>

Тема "спам от Дървен под на петна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: