• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
Боби, в случая, да се оправдаваш пред Чапара е ........ми тъпо е, особено като се има предвид "сложността на въпроса" и техническото изпълнение на великият ремонт.
.бах го у капака на сифоня му, та чак в банята!!!
Поне една страница се уточнявахте кое е капак, кое сифон, рогов, копитов, на калдъръм, паве, или древен римски път.
Баси техническия форум! Явно такава е тенденцията- "техническата мисъл" да изтлява.
B0bi - специалист
И ти какво допринесе с кухия си пост?
Аз показах къде е заветната тема, щото "да се среже сифона по диагонал поражда противоречиви мисли.
А ти щом си опрял до сифони да ебеш ... лоша работа.
пон яну 29, 2024 9:08 pmB0bi написа:
И ти какво допринесе с кухия си пост?
Аз показах къде е заветната тема, щото "да се среже сифона по диагонал поражда противоречиви мисли.
А ти щом си опрял до сифони да ебеш ... лоша работа.
То и кухи лейки са си за......щом са убедени, че допринасят в подобна тема.
Поста ми се основава на отдавна изчерпаната тема и неистовото ти желание да се доизкажеш.
В банята, след Чапара...!!!
Айде малко да си седнеш на задника, хахааааа!!!

Срязване ли?! Запалка за тротилова шашка и започвам на чисто.
Радикално наистина, но като се съмняваш кое те сърби- главата или задника, действа доста отрезвяващо.
...и разбуждащо.
B0bi - специалист
Къде ще си завреш тротилова шашка, си е само твой избор.
Някой нещо е попитал. Има няколко различни идеи. На теб какво ти пречат изказванията по темата, при условие, че не казваш нищо по нея? Ако намираш нещо за нередно в нечий пост - има бутон за сигнал.При следващият ти пост в духа на голо заяждане ще го натисна.
пон яну 29, 2024 9:38 pmB0bi написа:
Къде ще си завреш тротилова шашка, си е само твой избор.
Някой нещо е попитал. Има няколко различни идеи. На теб какво ти пречат изказванията по темата, при условие, че не казваш нищо по нея? Ако намираш нещо за нередно в нечий пост - има бутон за сигнал.При следващият ти пост в духа на голо заяждане ще го натисна.
Само тъпанар натиска бутон, преди да е разбрал къде е завряна шашката.
hidrazin - майстор
пон яну 29, 2024 1:14 pmchapara написа:
Срязваме много внимателно с ъглошлайф метала по диагонал, така че диска да влезне във фугата при ъглите (после се фугира).
Най важно!!!Пазим фаянса и подовите плочки от искрите на ъглошлайфа, те горят и съсипват глазурата. Препоръчвам тънък диск и ъглошлайф с променящи обороти, рязане на бавни обороти. Другото предполагам е ясно?
Успех.
Това - много полезно. Слагам в архив - горе, под косата ми. :-D В тая област съм пълен профан а това е полезно.
пон яну 29, 2024 9:38 pmB0bi написа:
Къде ще си завреш тротилова шашка, ...
Тротилови шашки(или еквивалент) мога да осигуря на всички в изобилие но по заслуги. :-D
пон яну 29, 2024 9:26 pmAndri01 написа:
:?
А ти се си ръгнал бе "'юначе" ? па ли дето не ти е работа?
Я бегай да си пробваш пръстта... :-D
:partyman:
Andri01 - майстор
Ега ти умнния форум,дето стои жив с подбни теми. Това чудо се оправя с диск,ъглошлайв и две ръчички. Ако нещо от тях липсва-търси се майстор. Чапара при желание може да помогне! Другите умници с тъпите кашишко-старшински лафове да си "играят" с шашките и завиранията. "...В тая област съм пълен профан а това е полезно.
lyubohar - майстор
Аз Ви казах,че тази"тема"ще стане 10 страници,ама разни плочкаджии и фаянсаджии им липсва интелект да разберат намека.
Простотия!
  • 1
  • 2

Тема "спам за сифон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: