• 1
  • 2
Тук ще бъдат премествани, мненията и темите преди да бъдат изтрити окончателно.
hidrazin - майстор
нед фев 11, 2024 8:03 pmFrankLeeMorris написа:
Реших и аз да си изкажа мнението, още повече, че се интересувам доста от история...
Ехааа... Очаквай включване. Съвсем скоро ще те налазят стандартните, полуграмотни тролове.
Онези същите дето не виждат по-далеч от гащите си с кафяви петна... :-D
И историята я знаят в точно определен, изопачен и наложен обем.
Е, разбира се, се запознават с историята и от "световната библиотека" Фейсбук... :cool:
:partyman:
Avas_co - майстор
Ихааа.
Ей сега, съвсем случайно, покрай поредната осирация на хидрата, се появи някакъв и възкреси една тема, която има потенциал да ескалира.
Мда, вярваме ви.
FrankLeeMorris - специалист
нед фев 11, 2024 9:43 pmAvas_co написа:
Ихааа.
Ей сега, съвсем случайно, покрай поредната осирация на хидрата, се появи някакъв и възкреси една тема, която има потенциал да ескалира.
Мда, вярваме ви.
Ако визираш войната в Украйна и "осирацията" на Русия, интересно кои медии следиш... Щото руснаците напредват по всички линии, при чудовищно числено превъзходство от отсрещната страна почти през цялото време. Не случайно средната възраст на ВСУ вече е има-няма 50 години. То просто не останаха млади, отдавна са при гуруто им - Бандера.

[Mod.Edit]: потребителят получи предупреждение за това мнение
pipilica - майстор
пон фев 12, 2024 1:42 amFrankLeeMorris написа:
нед фев 11, 2024 9:43 pmAvas_co написа:
Ихааа.
Ей сега, съвсем случайно, покрай поредната осирация на хидрата, се появи някакъв и възкреси една тема, която има потенциал да ескалира.
Мда, вярваме ви.
Ако визираш войната в Украйна и "осирацията" на Русия, интересно кои медии следиш... Щото руснаците напредват по всички линии, при чудовищно числено превъзходство от отсрещната страна почти през цялото време. Не случайно средната възраст на ВСУ вече е има-няма 50 години. То просто не останаха млади, отдавна са при гуруто им - Бандера.
Не се занимавай да отговаряш на тоя трол дето си го цитирал. Просто няма смисъл да се хабиш, той е от "умно красивите" и компетентен по всичко щото чете "правилните" медии.
schuldiner - майстор
Когато преди 3000 години Рюричите избиват мамутите и разчистват така необходимото за православните руси жизнено пространство между Тбилиси и Лондон, лично Чингиз-хан Завоевателят връчва на сатрапа Ленин тезисите за създаване на лгбт-рептилоидното формирование Украйна.
А ето и истината за Санстефанския договор лично от тогавашния престолонаследник:
Avas_co - майстор
Някой си направил фейк акаунт и се мисли за забавен.
FrankLeeMorris - специалист
пон фев 12, 2024 12:04 pmnikolson написа:
Например от делото за Арабаконашкия обир.
Ъхъ... ясно. Ами ще те разочаровам. Николай Игнатиев не само, че не е "палачът" на Левски, а дори не го и знае кой е. Напълно логично...

Ето ти цитат от професор Стоянов, един от най-добрите специалисти по тая тема, човека е изследвал делото на Апостола 30 години. За жалост вече е покойник. Между другото, това предаване "История БГ" е едно от най-неприятните ми, понеже през последните 2-3 години се канят само доказани НЕспециалисти, които да плещят глупости, ама тук поне уцелиха. Ако не вярваш, мога да ти дам и изказване от друг ерудит - професор Пламен Митев от СУ.


-------------------------
offtopic...

Иначе Изкуственията отново налива още и още пушечно месо за да пази Авдеевка...
Очередное подтверждение о критическом истощении личного состава ВСУ на линии фронта, на этот раз от издания The Kyiv Independent.
По словам солдат, опрошенных журналистами издания, для пополнения позиций на первой линии под Авдеевкой, ВСУ переводит в пехоту артиллеристов и снабженцев, не обладающих базовыми навыками выживания для пехотинца. Ранее о случаях перевода в пехоту даже операторов дронов заявляли украинские волонтеры.
@Сергей, 20-летний артиллерист 59-го полка, рассказал, что его артиллерийская группа из 64 человек отправила 15 человек на линию фронта. Большинство из них были убиты в первые дни. Он объясняет это тем фактом, что артиллеристы "почти ничего не знали" о службе в пехоте. Из 15 человек выжило только четверо" — пишет The Kyiv Independent.
О подобном способе "перепрофилирования" украинских солдат ранее сообщалось еще в прошлом году на Бахмутском направлении, во время отчаянной обороны города противником, в итоге все равно приведшая к его краху.
"Военный Осведомитель"
Avas_co - майстор
пон фев 12, 2024 9:54 amКиррил написа:
Като чета мненията на съвременните либерали в темата, си мисля, че Русия на времето е била много проста и руският цар безкрайно тъп. Въобще не е трябвало да обявява война на ТУРСКАТА империя, трябвало е да си седи в своите граници и да не и дреме затова, че някакви си българи страдали под робство. Имат си проблеми българите - да си ги решават сами, защо да умират руснаци заради тях... след време със сигурност ще започнат да плюят и хулят освободителите си. Сега щяхме да си живуркаме добре под крилото на Ердоган и да си свиркаме, а колко е добре в Турция ... или някой си мисли, че сами сме щели да се освободим при този български манталитет, дето "я не сакам да съм добре, а ти да си зле"..... или някоя евро.ейска страна (Франция, Германия.... Испания...) е щяла да ни помогне в освобождаването, обявявайки война на турция?
Загубени руснаци, да им е за урок.
Още един любител на алтернативната история.
Няма да влизам в подробности. Интересно ми е само, как се обявява война на държава, която още не съществува?
А, алтер егото е много смел, като си мисли, че не е ясен.
FrankLeeMorris - специалист
пон фев 12, 2024 5:14 pmAvas_co написа:
пон фев 12, 2024 9:54 amКиррил написа:
Като чета мненията на съвременните либерали в темата, си мисля, че Русия на времето е била много проста и руският цар безкрайно тъп. Въобще не е трябвало да обявява война на ТУРСКАТА империя, трябвало е да си седи в своите граници и да не и дреме затова, че някакви си българи страдали под робство. Имат си проблеми българите - да си ги решават сами, защо да умират руснаци заради тях... след време със сигурност ще започнат да плюят и хулят освободителите си. Сега щяхме да си живуркаме добре под крилото на Ердоган и да си свиркаме, а колко е добре в Турция ... или някой си мисли, че сами сме щели да се освободим при този български манталитет, дето "я не сакам да съм добре, а ти да си зле"..... или някоя евро.ейска страна (Франция, Германия.... Испания...) е щяла да ни помогне в освобождаването, обявявайки война на турция?
Загубени руснаци, да им е за урок.
Още един любител на алтернативната история.
Няма да влизам в подробности. Интересно ми е само, как се обявява война на държава, която още не съществува?
А, алтер егото е много смел, като си мисли, че не е ясен.
Много ли те е яд, че руснаци са ни освободили от турският гнет? :lol:
Avas_co - майстор
пон фев 12, 2024 5:26 pmFrankLeeMorris написа:
пон фев 12, 2024 5:14 pmAvas_co написа:
пон фев 12, 2024 9:54 amКиррил написа:
Като чета мненията на съвременните либерали в темата, си мисля, че Русия на времето е била много проста и руският цар безкрайно тъп. Въобще не е трябвало да обявява война на ТУРСКАТА империя, трябвало е да си седи в своите граници и да не и дреме затова, че някакви си българи страдали под робство. Имат си проблеми българите - да си ги решават сами, защо да умират руснаци заради тях... след време със сигурност ще започнат да плюят и хулят освободителите си. Сега щяхме да си живуркаме добре под крилото на Ердоган и да си свиркаме, а колко е добре в Турция ... или някой си мисли, че сами сме щели да се освободим при този български манталитет, дето "я не сакам да съм добре, а ти да си зле"..... или някоя евро.ейска страна (Франция, Германия.... Испания...) е щяла да ни помогне в освобождаването, обявявайки война на турция?
Загубени руснаци, да им е за урок.
Още един любител на алтернативната история.
Няма да влизам в подробности. Интересно ми е само, как се обявява война на държава, която още не съществува?
А, алтер егото е много смел, като си мисли, че не е ясен.
Много ли те е яд, че руснаци са ни освободили от турският гнет? :lol:
Не, само ме е срам, че подобни на теб споделям един биологичен вид.
  • 1
  • 2

Тема "spam - Малко четиво за Сан-Стефанския договор между Турция и Русия, включително превод на договор #2" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: