• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
detronik - специалист
Според мен не си бутайте комините, 4е не се знае знае ли се!
Не знам колко спестявате от място ама аз колкото патих с тия комини...
Този над нас (ние сме на предпоследен етаж) си рушнал комина и никой не може да ползва такъв. Аз пък искам и ползвам...след проблеми и скандали се наложи да му го възстановя "някак" така че да го използвам.
Та ако на този под вас му олекне джоба и реши да кара на дърва и въглища и си промени мнението след 2 год. примерно?
А това с писменото съгласие ми се вижда неиздържано някак.
sek.1 - специалист
vidrata написа:
Соло вие да не сте събаряли някой от комините на Нефтохима бре??? "Ден и половина с добир къртач" ми звучи невярно. Тоя комин баба ми ще го събори с чукчето за пържоли до обяд.

Сек.1 вие да не смятате да живеете 100-150 години.не плаши човека, знам поне 10 съборени комина пък никого не съм чул да са го "вкарали в приключение"
И аз съм видял много бутнати комини по блокове само че на мой колега му се наложи да въстановява бутнат от бащаму преди двайсет години с писмено съгласие комин . Новите собственици на апартамента под него искаха да слагат газов бойлер в кухнята та ни се наложи да "наставим" комина с метална тръба .
alfman - напреднал
може да го изместиш има начин, но дай схема....или скица на разположението, ако имаш и конструктивен архитектурен план ще ти реша проблема още ппо лесно...
  • 1
  • 2

Тема "Как да се отърва от ненужния комин" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: