• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Andri01 написа:
Въздържам се да ти отговоря.Просто не искам да влизам в ГЛУПАВИЯТ ти тон! Избягвай личните нападки!Нито ме знаеш какъв съм,нито кой съм!
Аз съм си простак, а ти заплашваш ли ме? Че така се разбира написаното от теб
Andri01 - майстор
Въпрос на направа,въпроса-къде стои бутилката,въпрос на проверки-периодически ,лични!! Иначе всеки има право да прави каквото си иска,нали!? Просто споделих аз какво съм направил и мога да твърдя,че е направено много по-добре от поне от 90% от майсторите! И като сложиш и един датчик за утечки, с МВ...но това са подробности!!
(П.С.: За сведение на "колежката"/ че се тревожи нещо:)/ :колата ми е на дизел. Карах на газ далечната 1978г.!! Не,не заплашвам никого,просто не съм свикнал на тъпи обиди!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Andri01 написа:
Въпрос на направа,въпроса-къде стои бутилката,въпрос на проверки-периодически ,лични!! Иначе всеки има право да прави каквото си иска,нали!? Просто споделих аз какво съм направил и мога да твърдя,че е направено много по-добре от поне от 90% от майсторите! И като сложиш и един датчик за утечки, с МВ...но това са подробности!!
(П.С.: За сведение на "колежката"/ че се тревожи нещо:)/ :колата ми е на дизел. Карах на газ далечната 1978г.!! Не,не заплашвам никого,просто не съм свикнал на тъпи обиди!
Именно колата е най-безопасното нещо от всичко. Аз ли не пиша разбрано, ти ли не мислиш като четеш.
Относно другото, и двамата бяхме прекрасни.
Извини ме
Моля
Andri01 - майстор
Ок,карай ,здраве да е! Но все пак добре човек да подържа някакъв благоприличен тон,даже и в спора! Тука сме да си помагаме,да си правим майтап-за разтоварване от ежедневието/ понякога адски тежко/ и когато можем... :partyman: ,ама на живо де !То иначе,човек ако вземе да брои колко пъти е обещал да черпи...щяхме да се водим форум"напий се с дружки",а не "направи сам"! :-D :partyman:
gumichka - помощник
gumichka написа:
n_a написа:
Цялата ти система ми е неясна. Ще чакам снимки , скици и всЕкакви подробности
На първо време - печката за пиродна газ ли е или за пропан-бутан?
Тук ще прикача снимка от последното място на което живеех 1 година, 3-те бутилки са за газовите котлони на хората които живяха над нас. Не са на пряка слънчева светлина. Там няма сняг :roll: ! Вижда се медната връзка която отива нагоре, просто в двата края слагат маркуч.Изображение
търся другата снимка, ето моят тук плот
Ето го този чакан птедпазен клапан тук

Да кажа че не искам бутилката да ми е отвън. Все пак сме в България. И честно, вече не знам къде искам да ми е. Място в кухнята нямам. Може под мен на приземния етаж само, в някаква клетка да я сложа. Мерси! :axe:
iliya_i - майстор
gumichka написа:
Може под мен на приземния етаж само, в някаква клетка да я сложа. Мерси! :axe:
Само ако пода е над нивото на земята! под замята е забранено, т.к. пропан - бутана е по-тежък от въздуха. За това е забранено и автомобили с газова уредба за пропан - бутан да влизат в подземни паркинги.
Прочети пак правилата за които ти дадох линк вчера. там това е записано на първо място.
gumichka - помощник
iliya_i написа:
gumichka написа:
Може под мен на приземния етаж само, в някаква клетка да я сложа. Мерси! :axe:
Само ако пода е над нивото на земята! под замята е забранено, т.к. пропан - бутана е по-тежък от въздуха. За това е забранено и автомобили с газова уредба за пропан - бутан да влизат в подземни паркинги.
Прочети пак правилата за които ти дадох линк вчера. там това е записано на първо място.
Не е под земята, а е на приземния етаж, 3м. в страни има гараж, с паркирана в него кола, пак с газова уретба.
Абе да сме живи и здрави! [-o<
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "въпрос за газов котлон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: