• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
m84 - специалист
Здр,купихме си съдомиялна Зануси,вчера я пробвахме за сефте.Писнахме я на 30 мин.програма и след като свърши си остана вода на дъното(доста голямо гьолче),питахме в Технополис-един ми вика че е възможно да си стои а др.ми вика че не би трябвало.Някой има ли си вкъщи такава модела и е Зануси ZTS 300
Любо - специалист
ние имаме електролукс и си има вода ,не е
кат да няма
m84 - специалист
Ами в нашата има поне1-2 см. вода на дъното,а пък на едни познати имат Индезит и не остава вода? :?
Sigi - специалист
Ние имаме миялна Haier и никаква вода не остав след края на програмата.
vesel - специалист
Що ми се струва, че тука из форума имаше някой с подобен проблем - оставаща вода. Май се оказа, че не са изчаквали достатъчно време машината да приключи сушенето.
BaiGrozdan - специалист
Това е темата http://www.napravisam.bg/forum/viewtopi ... sc&start=0.При индезита остава много малко водичка в основата на филтъра, но не и в долната част на миалната.
tottenham - специалист
аз съм с Електролукс и не ми остава вода на дъното след като е работила. Може да имаш някакъв проблем с .. обратната вода или някакъв филтър?!
m84 - специалист
разбрах проблема(т.е нашата неука грешка).Ние сме със мивка на
Тека и на самия сифон има оставен извод за изтека на миялната който е трябвало да се пробие,а ние не сме го видяли
:cry:
иначе сега си работи без проблем
XpacTa - специалист
Е чакай сега - тоест досега къде е отивала водата? Пак там, ама е нямало дупка? И тя се е връщала в съдомиялната?
tottenham - специалист
сигурно е използвал обща тръба ф-5 за съдомиялната и мивката и .. ако съдомиялната е била след мивката .. то тръбата (отточна ) на мивката е запълвала юаст от отези 5см? нали м84?
  • 1
  • 2

Тема "проблем със нова съдомоялна Зануси" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: