Мечтата на всяка домакиня
dundurma - специалист
ribnikolaevi написа:
Те са си скосени, да ги скося още ли имаш предвид?
аз бих поорязал малко ръба-остър ми се вижда и би се удрял в него,като влизаш,а може и да греша :? :?
megaCom - напреднал
dundurma,това ли имаш предвид?

Прикачен файл

p1190426_01_182.jpg
p1190426_01_182.jpg (85.75 KиБ) Видяна 6239 пъти
ribnikolaevi - майстор
Признавам си, че сглобката не е моя. Идеята, конструкцията, избора на плочи, разкроя и транспорта е от мен. При сглобяването бях общия работник. При разкроя имах една грешка - с плочата на гърба над плота. Затова има едно по-тъмно парче там, и едни светли контакти. :lol:
megaCom - напреднал
ма то така по яко е станало...земи да грешиш по-често :lol:
dundurma - специалист
megaCom написа:
dundurma,това ли имаш предвид?
ДА,ама по-малко да се заобли
megaCom - напреднал
вероятно си прав,макар че ако е по-широчко,което не се вижда от снимките,може и да няма проблем
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:48 pm, променено общо 1 път.
shadowman - майстор
Аз съм против заоблянията главно заради кантирането. Плота е заоблен отпред, и като се заобли отстраи става едно нищо. Това важи главно за по-големите заобляния.
ribnikolaevi - майстор
Emerald написа:
Никакви заобляния- много си е добре така.

От гледна точка на външен вид, бих препоръчала да изградиш отгоре над шкафовете стена от гипосокартон до тавана да не събира прахоляци и да изглежда по-вградено.

Харесаха ми контактите като декоративен елемент. От грешки понякога се получават доста оригинални неща.
Проблемът е, че оптически ще се намали ширината на коридора. Иначе над шкафовете ще монтирам една плоскост с техния цвят, но опряна на стената.

За заоблянето - като му видях технологията - и аз се отказах. Винаги остава едно гадно крайче - там където започва заерването.
ribnikolaevi - майстор
megaCom написа:
вероятно си прав,макар че ако е по-широчко,което не се вижда от снимките,може и да няма проблем
Ето снимка която го показва.

Днес специално направих снимка, за да покажа че няма проблем с центроването на вратичките. Защото наистина няма. Вероятно от това, че светлината надолу намалява, качената на компа ми снимка показва отново същия проблем, както и на предните. Но проблем всъщност няма. Някой разбиращ от осветление и снимане може да обясни защо се получава така.

Прикачен файл

P1190465.JPG
P1190465.JPG (126.39 KиБ) Видяна 5535 пъти

Тема "кухня в коридор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: