Мечтата на всяка домакиня
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на вт мар 24, 2009 1:17 am, променено общо 1 път.
megaCom - напреднал
вижте хора,ако се опитвате да направите нещо от рода на едновремешните некермани с подръчни стедства,няма да ви стане номера...важното за една кухня е да има някаква що-годе добра визия,и най-вече да е функционална и удобна за домакинята...тази определено ще върши работа предвид двете педи ширина на помещението...
ribnikolaevi - майстор
Emerald написа:
ribnikolaevi написа:
Emerald написа:
Никакви заобляния- много си е добре така.

От гледна точка на външен вид, бих препоръчала да изградиш отгоре над шкафовете стена от гипосокартон до тавана да не събира прахоляци и да изглежда по-вградено.

Харесаха ми контактите като декоративен елемент. От грешки понякога се получават доста оригинални неща.
Проблемът е, че оптически ще се намали ширината на коридора. Иначе над шкафовете ще монтирам една плоскост с техния цвят, но опряна на стената.
.
Възможно е и да има лек такъв ефект, но е съмнителен предвид малкото пространство и това че дупката не се набива много на око. Но пък кухнята ще изглежда по-завършено.
Утре ще сложа парчето плоча където предлагаш, и ще преценя на място, само дано не ми хареса много, че тогава ще има чупки - при горните рафтчета и ми създаваш работа и зорове :vom: .
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:48 pm, променено общо 1 път.
ribnikolaevi - майстор
Emerald написа:
Не би тябвало да има никакви чупки, пък е и лесно. По един профил завинтваш към горните шкафове и един към тавана, и после закриваш с гипсокартона. Всичко става гладко и без чупки.
Мдаа, в това тясно помещение е трудно да се види цялата кухня, ще направя нова снимка да се види какво имам предвид. Но специално тази снимка е много трудно да се направи, понеже се снима срещу светлината, трябва да стане по-тъмно.
Последна промяна от ribnikolaevi на пет мар 20, 2009 10:37 pm, променено общо 1 път.
NRG7 - специалист
Допада ми,но единствено това натрапване на ел. ключове не ми се нрави. Изглежда интересна подредбата,но са прекалено.
ribnikolaevi - майстор
NRG7 написа:
Допада ми,но единствено това натрапване на ел. ключове не ми се нрави. Изглежда интересна подредбата,но са прекалено.
Кафе машина, хипер-михер-комбайно-орехотрошачка-препечи филийка ... май не стигна за всичко. Пък и като изгори единия, няма да го оправям я! Ползвам :lol: съседния.
NRG7 - специалист
Ами хитро замислено по думите ти. Обаче ще отблежа,че няма да е лошо да си ги надпишеш,за да няма после: " вместо кафемашината включих пералнята"... :lol:
ribnikolaevi - майстор
Мани-мани. И тогава вместо препечена филийка ще ям карамелизирани моркови, поръсени с натрошено кафе ...

Между другото, само за протокола: Това не са ключове, а контакти с капачки. На живо цветът е почти същия като на светлото ПДЧ. На снимката поради разликата в материята и различното пречупване на светлината предполагам, изглеждат различни.
Последна промяна от ribnikolaevi на съб мар 21, 2009 10:44 am, променено общо 2 пъти.
NRG7 - специалист
:lol: Хубаво,радва ме това,че носиш на майтап. :thumbs:

Тема "кухня в коридор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: