Мечтата на всяка домакиня
Здравейте,
Кой от двата варианта според вас е по удачен :?:

И кажете ми, моля, ако съм допуснала груби грешки при разположението, никога не съм се занимавала с нещо подобно и материята ми е напълно нова :? .

Прикачен файл

kitchen1.0_3D.jpg
v. 2
kitchen1.0_3D.jpg (40.25 KиБ) Видяна 7951 пъти

Прикачен файл

kitchen1.1_3D.jpg
v. 1
kitchen1.1_3D.jpg (40.85 KиБ) Видяна 7951 пъти
masteradmin - майстор
Ами като начало хладилника закрива светлината незнам къде ти се намира прозореца. Хладилника трябва да беде от страната от където нети влиза светлина. Иначе като разположение се слагат хладилник, мивка и печка. По простата причина че вадиш нещо от хладилника, миеш, режеш и готвиш. :)
velsi - Почетен майстор
Повече ми допада втория вариант, с хладилника в ъгъла. Може би някакво закръгление на плота откъм къта за хранене, за да бъде прехода към стената по-плавен.
Благодаря за помощта :)
Току що открих един полезен линк в тази връзка:
Ергономичност в кухнята
Извини ме,но каква програма ползваш за това????
Ами на икеа :?
Оттук

Нямам достатъчно време да разучавам някоя по-сложна, пък и ми върши работа за целта.
expander - специалист
Много добра и лесна програма за дизайн на кухня можете да изтеглите от
http://kitchenplanner.alno.de/

С нея успях да си оформя вида на кухнята за по малко от час и най-важното успях след това да си реализирам проекта.

Модулите в програмата могат да се променят.

Прикачен файл

Design.JPG
Design.JPG (62.39 KиБ) Видяна 7830 пъти

Прикачен файл

09.07.06.JPG
09.07.06.JPG (48.33 KиБ) Видяна 7830 пъти
iolly_ - специалист
Expander mnogo mi haresva tvoiata kuhnia.

Bi li mi kazal ot kakav material e i v koia firma si ia porachal. Shte se radvam i na informacia za parichkite.

mersi
expander - специалист
Радвам се, че ти харесва :)
Само пиши на кирилица, така е прието тук.

Кухнята ми е от MDF, 18мм. Плотът е 38мм. Поръчах я в началото на тая година от Аико, модулната програма Болеро. Направиха я за 30-35 дни. Цветът ако не се лъжа беше тъмен калвадос. Можеш да избираш от приличен набор модули и цветове. Височината на долния ред (87? или 91 см) и на горния ред (60 или 90 см) са по избор. Модулите са съобразени с уредите за вграждане.

Монтажът, ако имаш поне малко умения, зеге, винтоверт и ударна бормашина не е никакъв проблем.

Цената беше около 1600лв, без уредите и мивката. Монтажът щеше да е още около 150-200 за модулите и около 100 за уредите, забравил съм.

Успех!

Тема "Разположение в кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: