• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Мечтата на всяка домакиня
shadowman - майстор
Или се подменят вратите, ама и прозореца с алуминии или пластмаса със златния дъб, ама при положение, че всичко е направено вече и е ново и не върви да се кърти. Инак алпака мивките си имат отдолу едно подобие на гума което намаля шума от течащата вода.
Fortune - специалист
shadowman написа:
Или се подменят вратите, ама и прозореца с алуминии или пластмаса със златния дъб, ама при положение, че всичко е направено вече и е ново и не върви да се кърти. Инак алпака мивките си имат отдолу едно подобие на гума което намаля шума от течащата вода.
Прозореца ще има предполагам тънка завеска или някаква щора... и там няма да е такъв проблем, но вратите според мен ще се оправят със смяна :).
Тези фолиа не ги препоръчвам за врати от личен опит, с течение на времето става мазало. Пък знае ли човек, човешкото око свиква постепенно и може би няма да дразнят толкова окото след някой друг месец.
pipbel - майстор
но вратите според мен ще се оправят със смяна .
Ааа да бе, как пък не, ай сега ще ги сменя :cool:
Вий двамата май сте на принципа "на чужд гръб сто тояги са малко" :-D
Нищо им няма на вратите, малко decoration upgrade и готово.
Fortune - специалист
pipbel написа:
но вратите според мен ще се оправят със смяна .
Ааа да бе, как пък не, ай сега ще ги сменя :cool:
Вий двамата май сте на принципа "на чужд гръб сто тояги са малко" :-D
Нищо им няма на вратите, малко decoration upgrade и готово.
Decoration upgrade - пак ще е майка си, само без баща си :).
И ще стане още по зле, така че или смяна или чакай да свикнеш и да не те дразни :)

Честно да ти кажа незнам защо си решил тези врати да ги правиш с ПВЦ при други от дърво?
pipbel - майстор
Правилно си забелязала че всичките ми интерорни врати са дървени, дори и трите входни външни на южната страна на къщата.
Но споменатите тука са източна и северна и вече над 2 години играят ролята на външни, нищо че след време ще станат преходни когато направя зимната градина под терасата и навеса (евентуална спалня после) от северната страна.
Така че в дадения момент практичността надделява над естетиката.
А и фасадния изглед отвън има значение, не само интериорния.
Бъдещето само ще подскаже каква ще им е съдбата и на двете.

PS Отклонихме се доста от темата (при това не е моя), sorry за което.

Прикачен файл

SS851623.jpg
SS851623.jpg (43.87 KиБ) Видяна 7307 пъти
Spokoiniq - майстор
На панелите на вратата долу и на балконите ако сложиш нещо в друг цвят ще е невероятната цигания!Ако се беше сетил да ти ги боядисат прахово в цвят преди тва ...ама вече свършен факт :( Ако това долу ти е бъдеща преходна врата с едно релефно стъкло вместо панела ще стане по-малко дразнещо, други варианти нямаш, фолирането на каси/крила е абсурд.
Fortune - специалист
Spokoiniq написа:
...Ако се беше сетил да ти ги боядисат прахово в цвят преди тва ...ама вече свършен факт :(
Верно ли може ПВЦ прахово да се боядиса? И трайно ли е, и с каква боя?
Spokoiniq - майстор
С боя за прахово боядисване, разбира се в цех, знам че не се сваля бялата боя, нанасят втория отгоре и си е като ново, пръскали са ми доста неща, е дограма не са, но в цехчето съм гледал специалната дълга линия за 6м профили, да не мислиш че малките фирми за алум. дограма намират всеки цвят на склад?Купуват, боядисват им по заявка и режат!
Fortune - специалист
Spokoiniq написа:
С боя за прахово боядисване, разбира се в цех, знам че не се сваля бялата боя, нанасят втория отгоре и си е като ново, пръскали са ми доста неща, е дограма не са, но в цехчето съм гледал специалната дълга линия за 6м профили, да не мислиш че малките фирми за алум. дограма намират всеки цвят на склад?Купуват, боядисват им по заявка и режат!
За алуминий да , но това е ПВЦ.
pep - специалист
И аз се замислям вече за кухнята и се чудя дали с плот от обработен камък ще стане добре . Тука гледам някакви китайски на доста ниски цени ако някой сподели нещо за тях ще съм благодарен :
http://www.younangroup.com/granit.htm
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "естествен гранит за плот" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: