• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
expander - специалист
Аз изобщо не се и замислях, дали да лепя или не, исках всичко да е завършено... Сега съм си сложил някои рядко използвани съдове и други неща под шкафовете. Ако ми струваха 100 лв както е сметнал Крум, можеше и да се замисля, но моите плочки под шкафа са от 20 лв и са точно 1.5 м2, лепих си ги сам. За 30 лв не си струва да коментираме изобщо. Ако аргумента е цената - човек може точно тях да си ги налепи и сам, дори без много да се старае. :wink:

Май прекалено много внимание отделихме на тоя маловажен въпрос. :?
velsi - Почетен майстор
Защо да е маловажен? По-скоро е принципен. Аз също бих си налепил плочки. Мотива? Ами може в последствие да ми хрумне да разместя нещо и тогава какво? Втурваме се пак в ремонти? То пък ще няма точно същите плочки.... Абе пода трябва да си е завършен според мене и да няма нищо общо с обзавеждането.
greenhrast - специалист
Абе да разбирам че съм луд ако сложа паркет в кухнята ??? :shock:
Не става дума да спестя 2 квадрата плочки под шкафовете, а дали да е изцяло в паркет или все пак да има под шкафовете малко плочки!
Направо ме отказвате :| А и вчера един приятел ми каза че ще завърша ремонта къде април месец... По-добре да заспивам зимен сън :?
Emerald - модератор
Margo написа:
Аз пък не разбирам как няма да сложиш плочки под шкафовете.Ние сменяхме кухнята миналата година и налепихме отдолу плочки за новата.Шкафа отдолу се прави на крака и една дъска отпред да прикрива.Тази дъска се маха и се измива отдолу пода под шкафовете.Ако е само на замаска не мисля ,че ще е хигиенично.Да не говорим,че кой знае каква е стената и докъде точно ще стигат шкафовете.
Е каква е тази логика? Защо реши, че ако не е с плочки ще е на замазка? :-D Защо трябва да е с плочки под шкафовете, а не с такова покритие, каквото навсякъде другаде в кухнята. Не сте налепили цялата кухня с плочки предполагам?
Боядисваш кухнята, слагаш шкафовете и оформяш пространството под шкафовете независимо с какво като материал и как си решил да го правиш. Но не се закачват шкафовете при оформено вече междушкафово пространство.
  • 1
  • 2

Тема "Плочки под кухненските шкафове?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: