Мечтата на всяка домакиня
velsi - Почетен майстор
Та какво показвате в тази тема? Че сте големи майстори или? Ако някой иска да обясни и покаже как се прави такова снаждане на плотове нека заповяда. Иначе в тоя си вид темата май отива към коша.
solo5 - майстор
такова лепене на плотове в Салекс струва към 50лв май :?
shadowman - майстор
Конструкцията ще отслабне, пък да кажа, че за момента съм си намерил шаблон за около 60-70 пари.
rum_sz - специалист
http://www.youtube.com/watch?v=Bl0AQfthafo


Мисля че доста от вас са гледали този клип,а има и хора от форума който можеби не са го гледали.Всичко е наистина хубаво НО ако нямаме прав ъгъл на стената :?
bencho_rb - специалист
Answers: 1
явор написа:
Предполагам това се отнася само за пдч плотове и е свързано със закрепянето на плотовете един към друг :?:
като няма прав ьгьл не е проблем заштото хубавите шаблони могат да се настроиват по саштествуваштия ьгьл или се изрязва плота отзад за да пасне на ьгьла все пак отгоре винаги се слага нешто /пло4ки или др./
Sigi - специалист
bencho_rb написа:
като няма прав ьгьл не е проблем заштото хубавите шаблони могат да се настроиват по саштествуваштия ьгьл или се изрязва плота отзад за да пасне на ьгьла все пак отгоре винаги се слага нешто /пло4ки или др./
Човек, ти ходил ли си на училище? Как е възможно да не знаеш как се пише "защо"? :shock: И че "ъ" и "ь" са различни букви. :shock: Извинете за СПАМА, но е възмутително човек да е толкова неграмотен!!!
bencho_rb - специалист
Answers: 1
Sigi написа:
bencho_rb написа:
като няма прав ьгьл не е проблем заштото хубавите шаблони могат да се настроиват по саштествуваштия ьгьл или се изрязва плота отзад за да пасне на ьгьла все пак отгоре винаги се слага нешто /пло4ки или др./
Човек, ти ходил ли си на училище? Как е възможно да не знаеш как се пише "защо"? :shock: И че "ъ" и "ь" са различни букви. :shock: Извинете за СПАМА, но е възмутително човек да е толкова неграмотен!!!
и аз се вьзмущавам от много неща в живото но сьщо така
и уважавам пьрво.в форумае прието вси4ки да пишат на кирилитца и аз уважавам и приветствам това решение .дали правя или неправя грешки това е отделен вьпрос.да трудноми е да пиша на кирилитца и се вижда нонесеопитвамда се оправдая а да се подобря .като се вьзмущаваш толкова намери наи високата сграда и го направи или ми даи савет как мога да намеря буквите/4,ь/на клавиатурата
jekasus - майстор
bencho_rb написа:
Sigi написа:
bencho_rb написа:
като няма прав ьгьл не е проблем заштото хубавите шаблони могат да се настроиват по саштествуваштия ьгьл или се изрязва плота отзад за да пасне на ьгьла все пак отгоре винаги се слага нешто /пло4ки или др./
Човек, ти ходил ли си на училище? Как е възможно да не знаеш как се пише "защо"? :shock: И че "ъ" и "ь" са различни букви. :shock: Извинете за СПАМА, но е възмутително човек да е толкова неграмотен!!!
и аз се вьзмущавам от много неща в живото но сьщо така
и уважавам пьрво.в форумае прието вси4ки да пишат на кирилитца и аз уважавам и приветствам това решение .дали правя или неправя грешки това е отделен вьпрос.да трудноми е да пиша на кирилитца и се вижда нонесеопитвамда се оправдая а да се подобря .като се вьзмущаваш толкова намери наи високата сграда и го направи или ми даи савет как мога да намеря буквите/4,ь/на клавиатурата
http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm Опитай тук, и кирилица се пише без буква "т"

Тема "Свързване на плотове без лайсна" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: