Мечтата на всяка домакиня
Debilgates1
Наскоро направих ремонт на апртамента си и затворих балкона.Искам да изнеса там кухнята.Дали някой може да ми каже къде биха ми направили проект който сам да мога да изпълня.Благодаря!Разбрах че имало такава компютърна програма но съм готов да си платя и за детайлния проект.
masterdesign - напреднал
Debilgates1 мисля, че мога да съм ти от полза
ISQ 269 501 884
e-mail designm@abv.bg
masterdesign - напреднал
като начало трябва
1) да се има предвид цялостното ви интериорно обзавеждане, за да се уточнят мебелите стилово;
2) да се вземат предвид ВиК-то и ел.мрежата;
3) материалите, от които бихте желали да са направени мебелите
и чак тогава да се изготви цялостен проект, включващ и подовете и стените
onion - специалист
и цената на такова нещо е ... ?
горе - долу естествено ....
Гост
Формирането на ценовата оферта зависи от:
1) вида на проекта:
-интериорен - цялостен или частичен;
-мебели;
-интериор + мебели
2) операциите по изготвянето:
- процента на използването на програми (пр.: При 3D дали са етап моделиране или са и с Render)
- рисунки на ръка;
3) големина на помещения, ако е проект, свързан с интериора
4) ........................
5) ........................
и на финала: комбинацията от по-горе посочените изисквания на клиента, но.........................
masterdesign - напреднал
5) ........................
и на финала: комбинацията от по-горе посочените изисквания на клиента, но.........................
.......... като се вземе предвид факта, че съм в началото на професионалните си изяви в областта на дизайна, тъй като до сега съм се занимавала с него само некомерсиално - onion - дишай братче спокойно - на този етап не съм скъпчийка:), за мен ще бъде удоволствие, ако мога да помогна на някого, в момента все още работя за име
onion - специалист
за име значи ли за идеята? ;)
щото аз ще имам готов апартамент края на тази година или началото на другата и ще трябва да мисля цветовете най-вече , моделите на мебелите почти съм ги избрал , т.е. имам идея какво искам , само цветово не знам как да комбинирм при положение че знам горе долу какви стени искам , и горе долу знам че искам светли меки мебели (диван, табуретка и фотьойл)
Гост
Здравейте и благодаря на всички!От вчерашното ми обикаляне по разни офиси останах с впечатление,че задачата на тези мебелни дизайнерски бюра е с един проект да се хранят всички работещи там поне 2 месеца.Връх на нахалството беше ,че ми поискаха цена за кухненския плот /2,60/ около 270 лв.Същия такъв може да се закупи по 38 лв.метъра от магазини "Лия".Е,аз какво да правя като не съм склонен да дам на някого толкова пари!
Общо взето знам какво искам,а и става дума само за долните шкафове.Искам разбивка точно какво ми е нужно за това.Но не цена от около 120 лв.както се опитаха да ме прекарат.
Просто искам сам да го направя,имам нужните машини,но все пак имам нужда и от малко професионална помощ....
Гост
Ot Debilgates - novo!Здравейте и благодаря на всички!От вчерашното ми обикаляне по разни офиси останах с впечатление,че задачата на тези мебелни дизайнерски бюра е с един проект да се хранят всички работещи там поне 2 месеца.Връх на нахалството беше ,че ми поискаха цена за кухненския плот /2,60/ около 270 лв.Същия такъв може да се закупи по 38 лв.метъра от магазини "Лия".Е,аз какво да правя като не съм склонен да дам на някого толкова пари!
Общо взето знам какво искам,а и става дума само за долните шкафове.Искам разбивка точно какво ми е нужно за това.Но не цена от около 120 лв.както се опитаха да ме прекарат.
Просто искам сам да го направя,имам нужните машини,но все пак имам нужда и от малко професионална помощ....
masterdesign - напреднал
Debilgates, пиши на e-mail: designm@abv.bg

Тема "Кухнята" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: