Мечтата на всяка домакиня
ShadowBG - помощник
Трябва ми съвет. Искам да отделя кухнята с гипс картон, но се притеснявам дали е удачно. Все пак пари, води и тн. :)

Снимка kuhnia.jpg
====
1 - Смятъм да я преградя със стена, гипскартон от двете страни. като от към кухнята страната смятам да сложа печката до комина.
2 - На тавана смиятъм също да сложа гисп картон
3 - На отсрещната стена няма да слагам гипс картон. Там ще бъде пералнята, миялната и шкафове (шпакловка).

=====

1.) От парите на гипскартон на тавана №2 ще му стане ли нещо.
2.) Стената №1 близо до печката, ще има ли някакъв проблем

Прикачен файл

kuhnia1.jpg
kuhnia1.jpg (43.09 KиБ) Видяна 5931 пъти

Прикачен файл

kuhnia2.jpg
kuhnia2.jpg (25.88 KиБ) Видяна 5931 пъти

Прикачен файл

kuhnia.jpg
kuhnia.jpg (31.53 KиБ) Видяна 5931 пъти
Хахо
Слагай смело- желателно е той да е 'влагоустоичив"допълнително импрегниран-син.Латекса също е добре да е влагоустоичив.Цялата ми баня е така-стени,таван и 3 годими, няма проблем. http://www.knauf.bg/
Стефан - майстор
Много ми харесва тавана като даденост. С малко фантазия може да се направи чудесно жилище. Според мен може да се помисли за малко повече естествена светлина от покрива. И задължително санирай с по-дебел стиропор.
onion - специалист
още едно ЗА - слагай смело , но не от белия , от зеления , той е влагоустойчив , после мажи отгоре с латекс и си муцка ... СМЕЛООООООО :)

П.П. кво като на отсрещната стена ще са пералнята, миялнята и шкафове?!?! Доколкото виждам тя е външна така че гипскартона може само да помогне като допълнителна изолация и няма да има нужда от шпакловка ...
праскай и да не ти пука :)
ShadowBG - помощник
ОК :)
Слагам гипскартон. Мерси за инфото. Като стане ще пусна снимки :)
masteradmin - майстор
Действай и наблегни на изолацията . Ем парите се връщат от икономия ем ти е топло.

Тема "Кухня - ГипсКартон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: