• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
grammy - специалист
vata написа:
Колега root666 аз искам да те питам на каква програма е правена визуализацията ти? :?
Иначе за чекмеджетата - корпуса на самото чекмедже е с 50мм по малко от лицето/челото/ !!! Аз лично слагам дъно от фазер за горните /малки / чекмеджета а долните с ПДЧ и то вътре между страниците! Това е моят начин ,ако мога с нещо друго да съм полезен питай !!! :-D :-D :-D
размерите на чекмеджето имат отношение само към съдържащият шкаф и към размерите и типа на изтеглящият обков. размерите на челото се задават съобразно размерите на фронта, т.е. на съседните врати или чела на чекмеджета. :wink: :)
vata - напреднал
grammy написа:
vata написа:
Колега root666 аз искам да те питам на каква програма е правена визуализацията ти? :?
Иначе за чекмеджетата ........ Това е моят начин ,ако мога с нещо друго да съм полезен питай !!! :-D :-D :-D
размерите на чекмеджето имат отношение само към съдържащият шкаф и към размерите и типа на изтеглящият обков. размерите на челото се задават съобразно размерите на фронта, т.е. на съседните врати или чела на чекмеджета. :wink: :)
Колега, след като си толкова на ти с материята, защо не даде на човека някакви размери още от началото на темата,а обясняваш само с общи приказки/Обичам нещата да са точни ,ясни и конкретни -примерно с някакви размери!!!!/? Питам защото видях че следиш темата от самото начало!!!
П.С.- Не е необходимо да ми разясняваш на мен,помогни на човека!!!!
С уважение: Vata
grammy - специалист
на човека пиша и опитвам да помогна през ЛС. ако нещо не е ясно, насреща съм да обясня на когото и да е !!! :?
solo5 - майстор
grammy написа:
на човека пиша и опитвам да помогна през ЛС. ако нещо не е ясно, насреща съм да обясня на когото и да е !!! :?
ако пишеш в темата може да помогнеш и на някой който ще чете темата селд време :partyman:
grammy - специалист
смятам, че точно това правя, ако някой не разбира, нека пита. :) ще го повторя по друг начин: корпусът и фронтът се пресмятат поотделно! не виждам начин да се намери твърда зависимост м/у корпуса и челото, на което и да е чекмедже. :)
vata - напреднал
Надявам се тази снимка да дава малко повече яснота.Вижте в червения правоъгълник.
Снимката е от дигиталния каталог на "Hettich" ,ако някой има интерес мога да му го пратя!!! Дано това не се брой за реклама. :? Ако е така моля админите да ме извинят . :wink:
Аз лично когато смятам го правя така : X= y - 50mm.

Прикачен файл

56841.jpg
56841.jpg (63.52 KиБ) Видяна 5670 пъти
ZEDYCUS - майстор
root666
специалист

Местожителство: Пловдив

А тази хидравлична ножица или амортисьор колко струва? И от двете страни на вратичката ли трябва да се сложи?
_________________
Здрасти , намери ли си хидравлични ножици за шкафа колега. Сподели от кой магазин ги купи , че и на мен ми се налага да взема . Намерих в Съливера някакви куча марка за 5,30 , но продавачките незнаят за колко тежка врата са. Вратите ще са 1000х 400 мм. Та не съм сигурен дали не трябва да са по два механизма на врата. Досега такива не съм монтирал :? :) Поздрави.
root666 - специалист
Сложихме панти Блум + по 1 амортисьор 80 нм от всяка страна.
grammy - специалист
ок, работи ли, важни са размерите на вратата и какъв точно е обкова. :cool:
ZEDYCUS - майстор
root666
МнениеПуснато на: Вто Сеп 28, 2010 7:06 pm Заглавие:
Сложихме панти Блум + по 1 амортисьор 80 нм от всяка страна.
По два амортисьора на врата така ли, а колко ти бяха широки вратите. Амортисьори или ножици сложи. Поздрави.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Направи си сам кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: