• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Мечтата на всяка домакиня
pep - специалист
В хефеле имат добри амортисьори , но цените няма да му харесат въобще . Виж при тези :
http://gyulmm.com/cms.php?id_cms=4
Ferrari механизмите за клапващи вратички .
root666 - специалист
Благодаря! А да знаете откъде може да се намери по-малка водобранна лайсна, че тези големите ми стоят грубо и нескопосано? И може ли без такава, дкато се запълни цепнатината между гръб и плот със санитарен силикон?
messershmit77 - специалист
Аз съм махнал тия водобранни глупости,и съм фугирал със силиконче,по -лесно се подържа чистичко.
solo5 - майстор
messershmit77 написа:
Аз съм махнал тия водобранни глупости,и съм фугирал със силиконче,по -лесно се подържа чистичко.
добра идея :2thumbs:
макар понякога с красива лайсна да се получава много по-добре
shadowman - майстор
Под водобранната лайастна се събира най-много мизерия, но пък спира водата зад мивката. Със силикон става, но зависи дали всичко ляга както трябва, че понякога се заради крвиви стени/ъгли се получават големи фуги и ходи ги пълни, не че не става, но силикона събира мръсотия. Значи може да сложиш някаква лайстна като в баните само да намариш подходяща. Имак аз използвам тази (Сайтът е заразен и линкът бе изтрит).
limp3r - специалист
При мене е по този начин. Профила е подлепен със силикон и въпреки че постоянно има вода там, защото слагаме подносите зад смесителя да се отцеждат, вече 5-та година няма никакви проблеми. И изглежда по-стилно и изчистено. Тия големите не мога да ги гледам... Доста мислих с какво да ги заменя и беше голяма дилема дали ще издържи....радвам се че още държи :-D

Прикачен файл

DSC_3803.JPG
DSC_3803.JPG (118.35 KиБ) Видяна 7320 пъти

Прикачен файл

DSC_3804.JPG
DSC_3804.JPG (86.8 KиБ) Видяна 7320 пъти
solo5 - майстор
shadowman написа:
Имак аз използвам тази (Сайтът е заразен и линкът бе изтрит).
и аз съм с такава :roll:
но засега съм сложил само основата, защото не съм довършил по ъглите на кухненското
sasooooooooo - "специалист"
ВНИМАНИЕ!!! Този линк за лайсната ми вади ВИРУС!!!
solo5 - майстор
странно за вируса, това май беше сайта на Роси.бг :?
grammy - специалист
ако е този http://www.rosi.bg/al-vodobranna-lajsna ... -1363.html не видях къде е вируса. а пък сайта е полезен! :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Направи си сам кухня" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: