• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
Мечтата на всяка домакиня
SoWhat - специалист
Само като идея.
Правил съм цветни стъклени гръбчета за кухня от закалено стъкло. Стават като лакобела , а като цена дори по тънко. Поръчвам стъклата (4мм. химически мат, закалени) по размер и със съответните отвори. Поръчвам ги матирани, защото ми се струва, че така по-лесно покрива боята. Пръскам със спрей автомобилна боя в желания от клиента цвят и готово. За сега рекламации не съм имал
Стъклото като е мат, не се ли променя избрания цвят, след напръскване?
-Тони- - специалист
ако боята е много светла - тогава синее или заленее - зависи от стъклото. По принцип правя мостра, ако хареса на клиента ОК - ако не, ползвам "бяло" съвсем прозрачно стъкло и пак правя мостра.... По- скъпо е но няма как.
Иначе самия мат не би трябвало да променя цвета
SoWhat - специалист
Това от линка не е ли принт?
rum_sz - специалист
http://forum.dibla.com/index.php?topic=6561.0



================= е ръчна изработка/с аерограф/ и е само по себе си уникално.Не може да се повтори същото.Лаковото покритие е тествано с различни почистващи препарати.Единственото условие при почистване да не се използват абразивни материали
SoWhat - специалист
Рум, благодаря. Сега загрях. Излиза, че може да се прави абсолютно всичко, каквото ти мине през акъла.
vladilen - специалист
върху стъклото се образува сериозен конденз около котлона
пряко наблюдение
rum_sz - специалист
SoWhat написа:
Рум, благодаря. Сега загрях. Излиза, че може да се прави абсолютно всичко, каквото ти мине през акъла.

Не съм ползвал,услугите им така че най - добре на място :)
shadowman - майстор
Тия сa gd desing май, в офиса им съм виждал подобни мивки, едни водопади, змииски кожи...
dpp - специалист
След около 2 седмици когато почна с монтажа на гърба от стъкло ще пиша отзиви..сасега само закрепването горе / т.е. подпирането да не падне напред/ ми е проблем..Контактите ще ги залепя или с лепило или някакъв силикон за да мога да го режа при неубходимост..То там всъщност е проблема отвора. Най-големи е Ф60 но точно пасва за контакти .. :tonqe:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Тема "Гръб от стъкло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: