Мечтата на всяка домакиня
EDI - майстор
Смесител с глава ф40 и качествен, поне Видима.
gecata1059 - специалист
Шума от батерията ли идва или от тръбите.
Ако са стари тръбите и във тях се е натрупал котлен камък и други отлагания отвора се стеснява и почва да свисти.
zz_stefanov - майстор
пет сеп 18, 2020 9:01 amves.velicchkov написа:
ср май 09, 2012 8:51 amdpp написа:
shadowman написа:
Като я пусна да тече малко се чува едва шума на водата, ако я пусна на макс се чува са удрянето и в дъното на мивката.
Добре, ще заложа на нея , тия дни ще опитам да разглобя моята да видя дали не е съвместима с някой БГ глава. Ако не купувам Пирамиса и тва е..
8 години по-късно...

Отстрани ли се шумът от батерията?

Имам проблем с шум от банята на съседа, който достига спалнята ми, когато си пусне чешмата/душа. Все едно съм я пуснал до нощното ми шкафче. Готов съм да му сменя батерията безплатно, ако знам че това ще реши проблема, но вече не се издържа...
Всеки шум който не е предизвикан от теб и е извън твоя апартамент, дразни.
Дали като му смениш батерията няма да чуваш шума.
Аз чувам на съседа банята и вентилатора (дебели стени с мазилка, блок 1967г.) Неговата баня граничи с моя хол.
Моята баня е в средата на апартамента и съседите биха я чували само нагоре и надолу.
Antonii - майстор
Това, че даден шум ви драз ни е един от признаците, че имате нужда от посещение при специалист.
При какъв, сами може да се досетите.
Хората в нормално психологическо и нервно състояние, шума неможе да ги дразни по какъвто и да било начин.
radius - майстор
Мдаааа, и тия хора живеят на едни места с ограничителен режим.
kozl - майстор
8 години по късно дебата по шума на батареята отшуме в друга посока :roll:
Що сме толкова шумнали :?
Е не мое без шум :sad:
И пералната шуми докато пълни, па кат пусне маторо и още повече.
Шум и шум и кой шум е повече шум :?

Проблем оти саках новата гаранционна кола да е по-малко шумна, ма като наскачаха у сервиза, че не съм си купил Мерседес :axe:
А па я мислех, че съм си купил френско возило, а то Масквич :shock:
И смених радиото с по-мощно оти да маскира шуматевицата. По лесно стана отколе да спорим със сервизо.

Та такава е психиката веке. Не се гледа колко е шумо, а колко си отшумел :lachtot:
zz_stefanov - майстор
Пратихме човека на психиатър. Това, което аз чувам е когато градът утихне, има обаче разни нови строителства дето съседите се чуват, се едно че имате отворена врата към тях. Та за това си мисля, че смяната на батерията няма да помогне. Ако е с гипскартон, тухлите отдолу не са измазани и няма вата се чува силно.
От няколко години все по дълго се задържам на село, кукуригат петли, кучета лаят, чакали вият от дерето.... Спа кат пън, не мож ме събудиш да ги чуя. :)
liverpool-64 - специалист
:supz: От четири години живея в къща доста отдалечена от шумове ,30 г. съм живял в апартамент и чувах нощно време как комшията на едикой си етаж пуска водата в тоалетната,кой има съмнения относно благоверната,че кръшка,кой се е напил и слуша "Градил Илия килия" и всякакви странични шумове.
bikerider_ - специалист
Шумът е от патроните на смесителя. Досега вкъщи бях с патрони с гумички на смесители с врътки. Писна ми да сменям гумички и сложих керамичен патрон на на един смесител, да ги прибвам. Хареса ми този от 7лв. , италиански не шуми, но ми се видя скъп. Затова на други смесители, на които досега бях с патрони с гумички и не е имало шум, сложих пак керамични патрони, но от 3.50, купени от друга железария. Няма такъв шум! Чувам чешмата от съседната стая! Та съветът е да не се пести от цената на патроните, евтините са шумни и гадни.
krasi92 - майстор
Да тези от 7 са наистина безшумни

Тема "Проблем с шума от батерия за кухня.." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: