• 1
  • 2
Мечтата на всяка домакиня
genata6 - специалист
Отлично евала !
[Браво колега. И аз като теб ще си правя проект кухня . имам едно питане - дибли използва ли където си сложил мини фикса?7
lokes - напреднал
Супер е кухнята !
Svezar - специалист
silenn99 написа:
[Браво колега. И аз като теб ще си правя проект кухня . имам едно питане - дибли използва ли където си сложил мини фикса?7
Малко късно отговарям ама нямах комп под ръка а от телефона не си е работа да пишеш :) Та дибли съм слагал там където има минификсове но то такива има само от дясната страна на дясното ниско шкафче със стъклото понеже е единственото което се вижда странично,всичко останало е само с 4Х50 винтове :wink:
ceco_144 - специалист
Много хубаво е станало. Всяко нещо ново е хубаво. Вкусове всякакви, щом на теб ти харесва е най-важно. Никой няма да седи повече от теб.
nikolovvd - майстор
Svezar написа:

Ползвателя е предоволен та чак не смее да я ползва за да е не "я повредял"
Мисля че и ти трябва да си доволен, защото:
1. Ползвателя е предоволен. =D>
2. Такава кухня е много падходяща за:
- рязане на салата
- рязане на финни мезета
- разливане (по чашите) на отлежали питиета при това от женска ръка.
3. На здраве и да си я ползвате със здраве! :partyman:
Kasap - специалист
Идеално е станало! :partyman:
И понеже имаше призиви за конструктивна критика:
1. Бих ползвал еднакви дръжки навсякъде. Чекмеджетата изглеждат много по-добре с дълга дръжка.
2. Горния ред винаги е по-добре ако стига до тавана - получаваш повече кухня и по- малко прах за бърсане.
3. Бих се пробвал с ъглов шкав горе - в дясно.
nikolovvd - майстор
Дръжките са в един и същ стил, но ако са еднакви, т.е. като тези на чекмеджетата ще стоят по-особено (думата грозно не е подходяща). Някак си не върви малка дръжка на голям шкаф и обратно - голяма дръжка на чекмедже.
Горния ред няма смисъл да е до тавана, освен ако домакинята не се казва Стефка Костадинова. От друга страна влажността на въздуха е по-различна (все пак в планината) и ако се затвори това място до тавана може да се образува мухал и понеже ...
Svezar написа:
в комина чийто отвор се вижда на снимките ще се сложат кюнци /има парно на газ ама топленето с него струва майка си и баща си/ затова и шкафовете над мивката са ниски понеже над тях по цялата стена минават същите тези кюнци :cry:
би било глупаво да изрежеш по 10 см дупки на всички страници, за да прекараш кюнците и после да търсиш начин да ги изолираш, за да не се подпалят шкафовете.
И накрая, поздрави от един бивш правешки жител, с твоята съдбата, но от 20 години. :-D
Prn17 - специалист
Кухнята е станала страхотно, поздравления.
  • 1
  • 2

Тема "Още една "първа кухня" собствена изработка :)" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: